Didysis ekzpocijos išpardavimas – visuose „Ardena” salonuose nuolaidos šviestuvams iki 70%

https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius Įmonės kodas: 221508790 Įmonės PVM kodas: LT215087917
https://www.ardena.lt/ 8 700 35005 Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius

Didysis ekzpocijos išpardavimas – visuose „Ardena” salonuose nuolaidos šviestuvams iki 70%

Tamsiausią metų sezoną dovanojame Jums daugiau kerinčios, įspūdingos šviesos Jūsų namams – kviečiame Jus įsigyti dekoratyvinius ir lauko šviestuvus ypatingomis kainomis.

„Ardena“ jau ruošia salonus 2024 m. naujienoms – šiuo metu intensyviai lankome savo partnerius ir tiekėjus, kurių gražiausias kolekcijas jau visai netrukus pamatysite mūsų ekspozicijose. Tam atlaisviname savo salonus ir sandėlius, todėl skelbiame visų šviestuvų totalinį išpardavimą. Artėjant gražiausioms metų šventėms, naujakuriai nori užbaigti savo namus, o juos puoselėjantys kviečiami atnaujinti ir pakeisti atsibodusius, nusidėvėjusius elementus. Sukluskite – dabar yra geriausias metas papuošti namus apšvietimo sprendimais su ženkliomis nuolaidomis.

Didžiausia šio išpardavimo nauda – kad visas prekes galite įsigyti „čia ir dabar“, o kuo anksčiau suklusite – tuo didesnė tikimybė įsigyti prekes ne tik iš ekspozicijos, bet ir iš sandėlio arba įsigyti kelis vienodus šviestuvus, kurie reikalingi numatytai kompozicijai sukurti. Visiems dekoratyviniams bei lauko šviestuvams taikoma extra 15 % nuolaida ir jau akcija pažymėtiems šviestuvams, ir nepažymėtoms pozicijoms. Nuolaidos sumuojamos, tad išpardavimo metu kainos sumažinamos iki 70 %.

Prekių kiekis ribotas. Kiekviename salone ekspozicija skiriasi.
Išpardavimas vyksta visuose „ARDENA“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.