AKCENTINIAI ŠVIESTUVAI NAMUOSE – NAUJA APŠVIETIMO TENDENCIJA

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

SVETAINĖ

Jaukiai ir moderniai svetainei neužtenka bazinio apšvietimo. Kambario puošmena dažnai būna kabamasis šviestuvas, tačiau naujausios mados tendencijos krypsta į akcentinius šviestuvus. Jais išryškinsite norimas kambario detales, paveikslus, suvenyrus, gėles ar kitą svetainės dekorą. Taip jums mieli daiktai neliks nepastebimi ir sukursite jaukią atmosferą su meno galerijos dvelksmu.

DRABUŽINĖ

Drabužių parduotuvėje dažnai drabužiai atrodo gerokai gražiau nei jūsų spintoje. Galite įsirengti savo asmeninį drabužių saloną namuose. Planuodami drabužinę apgalvokite, kiek jums reikės vietos, kad drabužiai nebūtų susigrūdę. Taip pat verta pamąstyti, kad vieni firminiai tinkamo dydžio džinsai yra geriau nei dešimt pirktų vien dėl nuolaidos.

Tam, kad būtų aišku, kokį garderobą turite, spintos turinį nušvieskite akcentiniais šviestuvais. O virš aksesuarų lentynos sumontuokite mažus šviestuvėlius, kuriuos naudoja juvelyrikos salonai.

VIRTUVĖ

Tai bene labiausiai užimtas namų kambarys. Čia pradedame suktis tik atsikėlę – gaminame pusryčius, bendraujame su šeima. Šiais laikais maistas yra ne tik išgyvenimo būtinybė, bet ir bendravimo priemonė, kūrybiškumo išraiška ir malonumas. Tinkamas apšvietimas gali prisidėti prie maisto gaminimo kokybiškumo ir leis džiaugtis puikiais patiekalų rezultatais.

 

Natūraliais atspalviais ir pakankamai apšviesti patiekalai net atrodo skanesni nei prietemoje. Nepamirškite pašviesti ir virtuvės akcentų – prieskonių vazonėlių, vaisių padėklo ar komodos su senoviniais indais.

 

MIEGAMASIS

Šioje namų patalpoje sukurkite ramią ir intymią atmosferą, kuri leis atsipalaiduoti ir pailsėti. Pagrindinis apšvietimo intensyvumas idealiu atveju turėtų būti reguliuojamas. Apšviestas paveikslas virš lovos ar komodos suteiks prabangos pojūtį. Jei turite įsirengę dekoracinę sieną, nepamirškite ją pabrėžti. Jei mėgstate skaityti lovoje, naudokite sieninius akcentinius šviestuvus.

 

Dėl individualios konsultacijos visais apšvietimo klausimais bei šviestuvų parinkimui kreipkitės į bet kurį „Elmo light“ saloną arba internetu www.elmo.lt