5 apšvietimo tendencijos nuspalvinančios jūsų pasaulį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Prieš išsiruošdami pirkti šviestuvų, turėtumėte apsvarstyti keletą faktorių, tokių kaip kambario spalva, galima natūrali šviesa, įrenginio funkcionalumas, apšviečiamos vietos erdvumas ir veiklos, kurios bus joje atliekamos.

Rinkdamiesi kokie apšvietimo pasirinkimai yra tinkamiausi Jūsų namams, galite apsvarstyti kai kuriuos naujausius apšvietimo variantus. Čia pateikiamos penkios apšvietimo tendencijos.

ŠILTASIS METALAS

Rodos per pastarąjį dešimtmetį taip pamėgome sidabrą bei nerūdijantį metalą, kad beveik pamiršome apie šiltąjį metalą… Tačiau dabar jis ir vėl tapo stilingu: elegantiškas, modernus, rafinuotas ir žavingas. Auksas, žalvaris, varis ir netgi auksinis rožinis atspalvis pastaruoju metu tapo labai tendencingais daugelyje sričių, taip pat ir apšvietime. Matome jį įvairiuose šviestuvuose ir lempose. Šviesa, atsispindinti nuo tokio tipo paviršiaus suteikia kambariui švelnų, auksinį apšvietimą bei jaukią atmosferą.

 

KABANTYS ŠVIESTUVAI

Kabantis apšvietimas gali būti šiuolaikinis, pramoninis arba tradicinis. Tokio tipo šviestuvai gali būti įvairių siluetų: rutulio, statinaitės, kaneliūrinės, kupolo formos ir kt. Kabantys šviestuvai gali būti naudojami tiesiog virš naktinio stalelio arba jaukią aplinką gali sukurti keletas šviestuvų. Taip pat galite keletą lempų pakabinti skirtingame aukštyje ir taip patys sukurti savo sietyną.

 

GEOMETRINIAI ŠVIESTUVAI

Ryškūs geometriniai modeliai ir formos yra tendencingi kiekviename interjero dizaino aspekte. Nesudėtingi šviestuvai būna kvadratinių, trikampių, šešiakampių ir apskritimų formų bei yra populiarūs tiek tradiciniuose, tiek ir šiuolaikiškuose namuose. Galite pasirinkti didelį, geometrinį šviestuvą kuris būtų kambario centre arba ką nors subtilesnio, kaip pavyzdžiui kvadratinis lempos gaubtas arba sferinė kabanti šviesa.

 

MINIMALAUS APŠVIETIMO ŠVIESTUVAI

Išlaikykite savo kambarį erdvų ir be nereikalingų daiktų kartu su minimalistiniu apšvietimu. Tokie paprasti šviestuvai su aiškiai matomomis lemputėmis, bet kuriame kambaryje sukuria modernų, pramoninį įvaizdį. Minimalistinis apšvietimas sukuria itin skandinavišką, stilingą ir šauniai atrodantį interjerą. Juk vis dėlto, kartais mažiau yra daugiau…

 

IŠPŪSTAS STIKLAS

Ši tendencija niekada nebuvo tapusi nemadinga. Išpūsto stiklo rutuliai sulaužo šviesą ir sukuria meniškų, meistriškų atspalvių Jūsų dekorui. Apšvietimo prasme ši medžiaga yra labai įvairiapusiška. Ji gali būti naudojama siekiant sukurti skirtingas kabančių šviestuvų formas, taip pat sujungus išpūsto stiklo burbulus galima sukurti tikrą sietyno šedevrą. Jis gali būti visiškai permatomas arba paįvairintas spalvomis. Išpūstas stiklas puikiai tinka moderniam ir pramoniniam, tradiciniam ar net antikvariniam dekorui.

Apšvietimas suteikia puikią galimybę sujungti keletą stilių Jūsų namuose. Atraskite tendenciją, kuri labiausiai patinka, tinka Jūsų namams ir išlaisvinkite vaizduotę!

 

———-

MATILDA interjero namai – Kuriame interjerus, projektuojame ir gaminame baldus. Konsultuojame visais interjero dizaino klausimais: nuo techninių brėžinių, funkcinio išplanavimo planų iki smulkiausių interjero detalių. Susisiekite su mumis tel. 8 63622800 arba www.matilda.lt