Savo vertę visuomet išlaikančios skandinaviško stiliaus durys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Skandinaviškos baltos durys lietuvių interjeruose rado savo nišą. Jos gaminamos tik iš natūralių ir gamtai bei žmogui draugiškų medžiagų, vyraujančios spalvos – balta arba šviesios pastelinės.

Dizainerė Audronė Ambrazienė savo kuriamuose interjeruose dažnai naudoja skandinaviško stiliaus baltas duris. Kaip pati sako, dažniausiai toks sprendimas priimamas dėl to, kad jos universaliai tinka iš esmės bet kokio stiliaus interjere – nuo klasikinio, modernaus iki skandinaviško.

 

„Jau kurį laiką pastebima tendencija, kad interjeruose vyrauja stilių dermė: sienos gali būti su klasikiniais dekoratyviniais apvadais, durys su filingais, o minkštieji baldai – ultramodernūs. Jei kalbėtume apie modernius interjerus, tuomet reikėtų pasakyti, jog vis dažniau juose naudojamos lygios, vos pastebimos, dažniausiai baltos ar pastelinių spalvų durys.

 

Neretai užsakovai pageidauja, kad jos būtų paslėptos sienoje – tuomet matoma tik varčia, kuri įprastai yra tokios pačios spalvos kaip siena. Klasikiniuose interjeruose tinka durys su nusklembtais stiklais, įmantriomis rankenomis“, – apžvelgia A. Ambrazienė.

Ieškantys durų savo būstui dauguma žmonių dėmesį kreipia į formą, funkcionalumą ir estetiką. Skandinaviškas durų stilius leidžia pasiekti komfortą per natūralumą ir paprastumą.

 

Tokių durų konstruktyvas yra suklijuotas iš skirtingų medžiagų – pušies masyvo drožlių ir MDF plokščių, o tai užtikrina tvirtumą, o svarbiausia – minimalias deformacijas keičiantis atmosferos sąlygoms. Durų stakta pušinė su reguliuojamais MDF apvadais. Tiems, kurie nori prabangos, rekomenduojame duris su facetiniais stiklais.

 

Visos durys yra standartinių matmenų, kad ateityje būtų galima pakeisti susidėvėjusią detalę, tačiau galima rinktis ir nestandartines. Tiems, kurie vis dėlto galvoja apie standartinį variantą, patariame formuoti 710, 810 ar 910×2100 angas.

Dažytų durų fenomenas

Dažytos baltos durys yra itin ilgai tarnaujančios. Jos dažniausiai pasirenkamos ne tik jaukiuose butuose, bet ir vasarnamiuose bei puošniuose erdviuose namuose.

 

Durų rėmai gaminami pagal specialią technologiją iš medžio masyvo, drožlių ir medžio dulkių plokštės (MDF), o patys filingai – tik iš MDF. Taip sukuriama patikima bei ilgaamžė konstrukcija, o pačios vidaus durys beveik nereikalauja jokios priežiūros.

 

„Visos atskiros durų detalės yra nudažomos draugiškais aplinkai, vandens pagrindo dažais dar prieš surenkant gaminį, todėl vėliau eksploatuojant duris ir atsiradus mikrodeformacijų, detalių susijungimo vietose dažai neskilinėja.

 

Taip Šiaurės Europos tradicija bei kokybės samprata atkeliavo ir apsigyveno lietuvių namuose. Vis dažniau atsigręžiama į paprastus ir daugybę metų savo funkcijas atliekančius dalykus, nesivaikant trumpalaikės mados.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS.com