Rangovo pasirinkimas gyvenamo namo dažymui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jei nusprendėte dažyti patys, prieš vertinat dažymo darbus privalote įvertinti tokius dalykus:

 

– Kokį plotą paviršiaus reikia paruošti ir ar aš turėsiu laiko tai padaryti? Ar užteks pastangų padaryti tai ir daugiau?

– Tokie darbo aspektai kaip kopėčios, pastoliai, baldų pernešimas ir t.t.?

– Ar galėsiu gyventi nebaigtame remontuoti mane ar bute, jeigu teks nutraukti darbus dėl pasibaigusių atostogų, netikėto iškvietimo į darbą ar kitų nenumatytų priežasčių?

 

Kai vertinate kurį rangovą pasirinkti, būkite užtikrintas ir darykite sekančius ryžtingus žingsnius:

 

– Pasikalbėkite su keliais rangovais ir gaukite pasiūlymus iš kiekvieno. Paklauskite apie darbų garantijas, saugumą, terminus.

– Įvertinkite kas bus daroma kiekviename darbų etape (dažomas medis ar tinkas, sienos, lubos ir t.t.):

– paviršiaus paruošimas;

– gruntavimas; koks gruntas (rūšis ir kokios firmos) bus naudojamas;

– galutinis dažymas: dažų rūšis ir kokios firmos, kokios kokybės dažais pagal gamintojo klasifikaciją dažysite (aukščiausios (premium), geros ar vidutinės kokybės, skirtais profesionaliam naudojimui ar paprastais (economy) klasės dažais ir t.t.); kiek sluoksnių dažysite;

– Dirbant lauke, kas bus padaryta išsaugant augalus; dirbant viduje, kokiu būdu bus saugomi baldai ir kaip juos, reikalui esant, perneš;

– Kada pradės darbus ir kada baigs? Keli dažytojai, apdailininkai dirbs? Kokios bus poveikio priemonės jeigu darbas atliktas ne laiku?

– Kokios darbų garantijos? Po kiek laiko ir kokios klaidos bus pataisytos, kokių priemonių bus imtasi, jeigu atsiras dažymo klaidų?

– Pasistenkite sužinoti vardus ankstesnių užsakovų, sukontaktuokite ir gaukite jų rekomendacijas;

– Atkreipkite dėmesį ar rangovas buvo mandagus ir dalykiškas, punktualus susitinkant ar paskambinant, kvalifikuotas, patyręs ir ar iš viso susidomėjo jam pasiūlytu darbu.

Galiausiai, įvertinę visą informaciją apie kiekvieną rangovą ir gautas kainas, nuspręskite kurį pasirinksite darbų atlikimui.