Kaip dažyti pertinkuotą namą ?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Laikas yra viskas

 

Niekada neskubėkite dažyti pataisytos tinko dalies. Tai padarę galite jį pažeisti. Leiskite gerai sustingti, kol taps kietas kaip akmuo. Taip įsitikinsite, kad tinkas gerai išdžiūvo, jį galima dažyti, ir kad jis tvirtai prikibo prie seno tinko.

 

Pasirinkite tinkamus dažus

 

Tinko remonto darbai dažnai atrodo sudėtingi dėl dažymo, ir baimės, kad suremontuota tinko dalis skirsis nuo seniau dažytos sienos. Kad taip neatsitiktų, visada naudokite dažus, kurie yra skirti tinko dažymui. Netinkami dažai gali pažeisti tinką. Tai taip pat turėtų būti aukštos kokybės dažai su akrilo lateksu. Šie dažai puikiai padengia tinką.

 

Apsauga nuo stipraus vėjo

 

Dėl tinko paviršiaus struktūros, jis gali būti pažeidžiamas stipraus vėjo. Jei gyvenate vietovėje, kur dažnai siautėja stiprūs vėjai, jums reikėtų rinktis kitokius dažus. Jie yra vadinami elastomeriniais dažais ir puikiai tinka tinko darbams užbaigti, ir pasižymi apsauginėmis savybėmis nuo vėjo. Taip pat padeda apsaugoti pamatus. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, šie dažai turi savybę plėstis ir trauktis, prisitaiko prie gamtos sąlygų.

 

Teptukų tipai

 

Dažydami suremontuotą tinko dalį, turite būti labai atsargūs, kadangi netinkamai pasirinktas teptukas gali sugadinti visą jūsų darbą. Niekada nenaudokite kieto, ne natūralas pluošto teptuko. Reikėtų naudoti visiškai natūralių šerelių teptuką, pavyzdžiui, arklio šerių. Taip pat galima naudoti teptukus kempinės pagrindu, kadangi jie yra minkšti. Niekada nenaudokite volelio.

 

Dažų purkštuvas

 

Jei remontavove didelį tinko plotą, galite pasinaudoti dažų purkštuvu. Purkštuvą naudoti yra saugu, ir per trumpą laiką nudažysite didelį plotą, taip pat tokiu būdu puikiai padengiami tinko nelygumai.