Ką reikia žinoti apie akmens masės plyteles?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Akmens masės plytelės yra nepakeičiama priemonė tada, kai norite namų viduje arba jų išorėje turėti išvaizdžią, akiai malonią apdailą. Jos tinka ir virtuvėje, ir vonioje, ir koridoriuje, ir net svetainėje. Dėl savo išskirtinių savybių ir patvarumo, jos tinka ne tik uždarose patalpose, bet ir lauko sąlygomis. Interneto svetainėje akmenys.lt rasite daugiau informacijos šia tema.

Kokių esama akmens masės plytelių?

Akmens masės plytelės pasižymi savo dydžių ir spalvų įvairove. O jų paviršius irgi būna įvairus – nuo lygaus, poliruoto ar glazūruoto iki nelygaus, šiurkštaus. Tam tikros optinės jų savybės gali sukurti pageidaujamą iliuziją. Jei patalpą išklosite didelio formato akmens masės plytelių danga, ši atrodys esanti didesnė, nei tikrovėje. Priešingą vizualinį efektą sukels mažo formato plytelės. Akmens masės plytelėmis yra padengiamos vidaus patalpų arba lauko terasų grindys, lauko ir vidiniai laiptai.

Kuo skiriasi glazūruotos akmens masės plytelės nuo neglazūruotų?

Glazūruotos akmens masės plytelės yra blizgančio arba poliruoto paviršiaus. Jos dažniausiai yra naudojamos vidinių patalpų apdailai, nes lauke po lietaus pasidarytų labai slidžios, todėl grėstų pavojus patirti traumą. Tuo tarpu neglazūruotos akmens masės plytelės pasižymi ypatingu patvarumu. Jas galima naudoti ir lauko sąlygomis. Jų paviršius būna matinis, pusiau blizgus arba poliruotas. Vidinėse patalpose patariama naudoti plonesnes plyteles, kurios neviršytų penkiolikos milimetrų storio. Lauke labiausiai tinka neglazūruotos dvidešimties milimetrų storio akmens masės plytelės.

Ką reikėtų žinoti apie akmens masės plytelių naudojimą kapaviečių dekorui?

Kadangi šios rūšies plytelės yra labai patvarios ir ilgaamžės, o jų paviršius lengvai valomas, jas praktiški žmonės vis noriau naudoja kapaviečių padengimui. Kapavietę užklojus akmens masės plytelėmis, jai nebereikės dažnos nuolatinės priežiūros.

Kapas ne tik atrodys gražiai, bet ir bus patikimai apsaugotas nuo lietaus drengimo, purvo terlionių, pušų ar kitų kapinėse augančių spygliuočių medžių skujų taršos, kitų gamtos išdaigų, neduodančių ramybės ištisus metus. Be to, iš akmens masės plytelių, kad kapavietė atrodytų gražiau, galima išdėlioti išvaizdžius, skirtingų spalvų ornamentus, kurie patrauks visų dėmesį.

Kaip valyti akmens masės plyteles?

Jei norite, kad akmens masės plytelės visada atrodytų kaip naujos, rinkitės tuos valiklius, kurie pasižymėtų savo neutralumu, o jų rūgštingumas neperkoptų pH7 normos. O jų valymui nenaudokite šiurkščių metalinių šepečių, kad nenubraižytumėte plytelių. Kaip žinia, akmens masės plytelių, kurios skirtos grindims dengti, drėgmės pralaidumas yra labai mažas, todėl siekdami, kad purvas neliptų prie jų paviršiaus, jas vertėtų impregnuoti.

Tai atlikus, plytelių priežiūra pasidarytų dar lengvesnė. Jeigu susidomėjote akmens masės plytelėmis ir norėtumėte jų įsigyti, kreipkitės į internetinę parduotuvę adresu: https://www.akmenys.lt/akmens-mases-plyteles ir jūsų pageidavimai bus išpildyti.