Dirbtinio akmens pritaikymas interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Nuo 1998 metų lieto marmuro gaminiai buvo pradėti gaminti ir Lietuvoje – daugelis vilų, namų, butų savininkų jau spėjo įvertinti bendrovės Baltijos marmuras gaminių iš lieto akmens, marmuro, granito kokybę ir naudojimosi jais privalumais. Lietas akmuo Dura Stone – visame pasaulyje žinomai Solid Surface medžiagų grupei priklausantis dirbtinis akmuo, gaminamas pagal JAV sukurtą technologiją, puoselėjamą jau daugiau nei keturiasdešimt metų.

Šis lietas akmuo savo ypatybė- mis panašus į Corian ir Cristalan medžiagas. Tai vienas patvariausių ir moderniausių natūralios ir sintetinės medžiagos junginių. Dura Stone akmens masę sudaro aliuminio trihidratas, išgaunamas iš boksito rūdos, homogeniškai sujungtas su modifikuota derva. Dėl to lieto akmens spalva ir struktūra per visą medžiagos storį išlieka nepakitusi. Šis lietas akmuo atsparus dėvėjimuisi, o lygaus paviršiaus monolitinė medžiaga yra puiki natūralaus akmens imitacija.
 

Dura Stone medžiagai būdingos geros estetinės ir higienos ypatybės.

Lietą akmenį Dura Stone galima pritaikyti įvairiose srityse. Medžiaga naudojama restoranų, kavinių, barų, viešbučių, bankų, biurų interjerams, virtuvės, plautuvės, vonios kambario stalviršių, laboratorijų stalviršiams gaminti, sienų plokštėms, dekoratyviniams elementams įrengti. Įvairūs atspalviai ir galimybė sukurti įmantriausias formas suteikia gaminiui masyvumo ir solidumo, puikiai derančio ir prie modernaus, ir prie klasikinio interjero.

Naudojant Dura Stone virtuvinių stalviršių dydžiui, pločiui, storiui ir formai ribų nėra, taigi baldų projektuotojams ir dizaineriams suteikiama visiška fantazijos laisvė.

Su lietu akmeniu Dura Stone galima įgyvendinti individualiausius dizaino sprendimus, nes paviršiai yra vientisi – be jungiamųjų siūlių (atskiroms lieto akmens dalims sujungti naudojamas besiūlis jungimo būdas). Neporinga medžiagos struktūra nesugeria skysčių, todėl nelieka dėmių, nesidaugina bakterijos. Gaminius paprasta prižiūrėti ir atnaujinti – įbrėžimai pašalinami šlifuojant.

Todėl net ir po daugelio gaminių ekspluatacijos metų galima atkurti pirminę išvaizdą be restauravimo žymių.
 

Lietas akmuo atsparus temperatūros pokyčiams ir kaitrai (atsparus net iki 220 laipsnių karščio). Į lieto akmens virtuvės stalviršius be jungiamųjų siūlių galima įmontuoti (įlieti) tos pačios spalvos plautuves. Dėl besiūlio plautuvės ir stalviršio sujungimo nesikaupia nešvarumai ir drėgmė. Lietas akmuo Dura Stone taip pat naudojamas sienų apdailai. Jis suteikia sienoms nepriekaištingos švaros ir išskirtinio dizaino įspūdį.   

 

UAB Baltijos marmuras

Ramučių g. 1, Šilutė

Tel.: 8 441 62 162

El. p.: marmuras@takas.lt.

www.baltijos-marmuras.lt

Salonas Vilniuje:

Trinapolio g. 9c, 08337 Vilnius

Tel. / faks.: 8 5 213 8233

Mob. tel.: 8 68 582 106

Salonas Kaune: