LISPIMEKS DANGOS, UAB

https://lispimeks.lt/ +37068682585 K. Ladygos g. 1 Įmonės kodas: 125847545
Įmonės įrašai
https://lispimeks.lt/ +37068682585 K. Ladygos g. 1 Įmonės kodas: 125847545
Įmonės įrašai

Jau daugiau nei 30 metų padedame savo klientams ne tik pasirinkti grindų dangą, bet ir pasirūpiname tinkamu jų įrengimu, bei vėlesne priežiūra. Dirbame su geriausiais gamintojais, todėl esame tikri siūlomų produktų išskirtinumu ir kokybe. Mums patinka tai, ką darome, todėl rūpinamės kiekvienu projektu, su kuriuo dirbame. Laukiame Jūsų mūsų salone - užsukite!

Kodėl verta rinktis būtent mus?

1. Platus asortimentas

Mūsų salone galite rasti tūkstančius kiliminių, parketo, linoleumo, kaučiuko, PVC, vinilo dangų ir dar daugiau pavyzdžių bei katalogų. Tikrai rasime grindų ar sienų dangą, kuri atitiktų Jūsų lūkesčius bei norus.

2. Patogus pasirinkimas

Išsirinkti grindis mūsų salone patogu ir paprasta. Jaukus ir šviesus salonas šalia miesto centro, platus grindų dangų asortimentas, didelė patirtis su įvairiausios apimties projektais.

3. Profesionalus konsultavimas

Mūsų darbuotojai apmokyti pačių gamintojų, puikiai išmano produkcijos specifiką, todėl padeda pasirinkti geriausią sprendimą kiekvienam projektui.

4. Protinga kaina

Dirbdame tiesiogiai ne tik su gamintojais, bet ir su architektais, dizaineriais ir meistrais, todėl mes siūlome išbaigtus sprendimus - grindis, jų atvežimą, sandėliavimą, priežiūrą bei įrengimą, taip taupydami Jūsų laiką ir pinigus.

5. Paslaugos

Mes nemokamai sandėliuosime ir pristatysime prekes, o mūsų specialistai atvyks į objektą, išmatuos grindų plotą bei sąlygas (jeigu reikia), profesionaliai sumontuos grindis bei papasakos apie tinkamą jų priežiūrą.

6. Garantijos

Lispimeks grindų dangos – oficialus, visų pristatomų salone gamintojų, atstovas. Mes užtikriname gamintojų garantijos vykdymą. Esame grindų profesionalai. Patirtį šioje srityje kaupiame nuo 1992 m.

Mūsų tikslas - ne tik padėti išsirinkti grindis, kurios atitiks visus Jūsų lūkesčius bei norus, bet ir kokybiškai įrengti bei supažindinti su tinkama priežiūra. Kad Jūsų išsirinktos grindys tarnautų dar daug metų į priekį. Kreipkitės ir tikrai rasime grindis Jums!