EKOBŪSTO NAMAI, UAB

https://www.ecobustas.lt/en +37068789686 Verslo I g. 7, Liūdynė, Panevėžio raj. Įmonės kodas: 304058235
Įmonės įrašai
https://www.ecobustas.lt/en +37068789686 Verslo I g. 7, Liūdynė, Panevėžio raj. Įmonės kodas: 304058235
Įmonės įrašai

Kas mes esame?

\"Ekobūstas\" gamina ir eksportuoja skydinius-karkasinius, surenkamus namus. Mūsų įmonė buvo įkurta 1998 metais. Tuo metu, mūsų produkcija daugiausiai buvo skirta Vokietijos rinkai. Vis dėlto, bėgant laikui, rinkos plėtėsi ir skydiniai-karkasinius namus pradėjome statyti Skandinavijos šalyse. Greitai Ekobūstas pradėjo bendradarbiauti su vietinėmis įmonėmis Norvegijoje, Islandijoje, Danijoje, Prancūzijoje. Visa mūsų produkcija yra eksportuojama būtent į šias valstybes. Mes visada ieškome naujų partnerių, su kuriais galėtume dirbti visame pasaulyje. Mobilumas ir lankstumas yra vienos iš svarbiausių Ekobūsto sąvybių.

Mes džiaugiames, kad mūsų produktai yra ekologiški ir tuo pačiu pagaminti konkurencingomis kainomis. Mūsų namai yra kokybiški bei patikimi, kuriuos jau įvertino ne tik lietuviai, bet ir kitų valstybių gyventojai.

Ekobūstas yra įsikūręs mažame miestelyje - Liūdynėje, netoli Panevėžio, šiaurės-rytiniame Lietuvos regione. Mes turime 2500 kvadratinių metrų gamybos patalpas. Panevėžys yra strategiška vieta, nes jis yra pusiaukelėje tarp dviejų didžiausių regionio uostų: Klaipėdos ir Rygos. Tai yra tam tikras eksporto langas tiek į Vakarus, tiek į Skandinaviją.

STATOME NAMUS, KURIE TAMPA JŪSŲ TIKRAISIAIS NAMAIS

Labai svarbu, kad namas, kuriame gyvename, būtų jaukus ir šiltas. Tik tokiu būdu namas gali tapti tuo, ką mes vadiname namais. Labai svarbu, kad mes norėtume į juos sugrįžti vėl ir vėl. Žinotume, kad kai mes išvykstame – dalis mūsų lieka namuose. “Ekobūstas” supranta tokius norus ir daro viską, kad juos išpildytų. Mūsų medinio namo viziją yra patikima - tai EKOlogiškasEKOnomiškas, patogus bei patikimas namas kiekvienai šeimai pagal jos norus ir galimybes.

INDIVIDUALUS POŽIŪRIS

Namus kuriame patys. Kiekvienas daiktas šiame pasaulyje reikalauja tikslumo ir supratimo – mediniai namai yra ne išimtis. Mūsų specialistai ir konsultantai yra pasiruošę padėti Jums surasti tinkamiausią sprendimą. Mes turime daug tarptautinės patirties: dirbame Islandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Olandijoje – todėl galime Jums pasiūlyti visapusišką nuomonę apie bet kokią Jus dominančia informaciją.

KODĖL MES?

Ekobustas turi patyrusių profesionalų komandą, kurie dirba skydinių-karkasinių namų srityje jau daugiau nei 20 metų. Mūsų patirtis gali Jums padėti renkantis vieną svarbiausių dalykų gyvenime – namus. Nesvarbu, ar tai yra gyvenamasis, poilsinis namas, garažas – mes visada esame pasiruošę Jums pasiūlyti optimalų kokybės ir kainos santykį. Mes visada laukiame Jūsų mūsų kompanijoje, kur galėtume pabendrauti individualiai.