DIGITALAS, UAB

https://digitalas.lt/ +37052336619 Ukmergės g. 234A, Vilnius 07160, Lietuva Įmonės kodas: 125055475 Įmonės PVM kodas: LT250554716
Įmonės įrašai
https://digitalas.lt/ +37052336619 Ukmergės g. 234A, Vilnius 07160, Lietuva Įmonės kodas: 125055475 Įmonės PVM kodas: LT250554716
Įmonės įrašai

UAB „DIGITALas“ vienintelis telefonspynių gamintojas ir didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. Pati įmonė buvo įkurta 2000 metais. Nuo įkūrimo pradžios įmonė specializuojasi įvairiausiose technologijose, tokiose kaip apsaugos sprendimai, durų ir lauko domofonai, durų spynos, nuotolinio valdymo pultai, daugiabučių durų telefonai ir kt. Taip pat mūsų kataloge rasite tokius gaminius tokiu brandų, kaip Rainmann, Prox, Commax, Hyundai, Telecom ir Laskomex. Mes atlikome šių sistemų diegimą daugelyje valstybinių ir viešųjų įstaigų, mokyklų, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų. UAB „DIGITALas“ nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduri meistrai.

Kalbant apie gamybą, pristatėme rinkoje keletą produktų, kurie tapo mūsų bestseleriais. DD-5100 daugiabučio telefonspynė yra viena iš jų. DD-5100 telefonspynė – vienas populiariausių DIGITALas gaminių, tai naujausia, šiuolaikinė, aukšto apsaugos lygio bei šiuolaikiško dizaino telefonspynė, specialiai pritaikyta sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Šiuo metu Lietuvoje sumontuota daugiau nei 10 000 DIGITALas telefonspynių. UAB DIGITALas nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų. Vieną iš pagrindinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojame dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai.

Mūsų profesionalų komanda yra visada pasiruošusi padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją mūsų klientams. Esame atviri naujiems galimybėms, visada siekiame tobulinti savo žinias kartu su naujomis technologijomis.