STATYBŲ PROJEKTŲ SPRENDIMAI, UAB

http://www.statybuprojektai.lt 8 614 62 428 Paryžiaus Komunos g. 25-303, LT-91111
Įmonės įrašai
http://www.statybuprojektai.lt 8 614 62 428 Paryžiaus Komunos g. 25-303, LT-91111
Įmonės įrašai

Jei namo šildymas kainuotų iki 10 kartų mažiau, kur išleistumėte sutaupytus pinigus? Ką papildomai galėtumėte leisti savo šeimai? Juk gautųsi keli tūkstančiai litų per metus..., o tai jau puikios atostogos šiltuosiuose kraštuose... būtų puiku, tiesa?

 

Projektavimo ir projektų įgyvendinimo įmonė Statybų projektų sprendimai (SPS) nuo 2006 m. vykdo energetiškai efektyvių namų projektavimą ir statybas.
Baigėme specializuotus mokslus Vokietijos Pasyvių namų Institute. Šiandien esame pirmi Vakarų Lietuvoje, sertifikuoti Europoje pasyvių namų projektuotojai. Namuose, statomuose pagal pasyvių namų technologijas šildymas pigesnis 80 % - 90 % nei įprastame name. Papildomos investicijos į energiją taupančias sprendinius sudaro tik apie 20% nuo projekto sąmatos. Įvertinant šilumos kainų augimo tendenciją, šios investicijos atsipirks jau per 5 metus. Tačiau reikėtų nepamiršti dar ir to, kad toks namas ilgiau išlaiko savo vertę.

Šiuolaikines pasyvaus namo technologijas sėkmingai taikome ne tik individualiems namams, bet ir komerciniams pastatams, daugiabučiams. Jau šiuo metu sulaukiame susidomėjimo rengti daugiabučių namų renovacijos projektus ir įgyvendiname pirmą pasyvių namų kvartalą.

Konsultuojame:
Aptariame koks turėtų būti Jūsų svajonių namas. Atliekame skaičiavimus - kiek kainuotų paprasto bei mažų energetinių sąnaudų namo statyba. Įvertiname išlaidas šildymui. Ir svarbiausia – Jums tai nieko nekainuoja.

Projektuojame:
Pasyvių namų projektai tai – individualūs namai, gyvenamieji kvartalai, komercinės paskirties pastatai, daugiabučių ir kitų pastatų renovacija pagal pasyvių namų standartus. Toks pastatas yra ekonomiškas, sveikas, šiltas ir jaukus.

Atliekame techninę priežiūrą:
Užtikriname, kad būtų laikomasi visų nustatytų normatyvų. Kontroliuojame statybų eigą, naudojamas medžiagas ir technologijas, patariame namo eksploatacijos klausimais. Užbaigus Jūsų namo statybą, atliekame visus reikalingus matavimus ir išduodame energetinį efektyvumą patvirtinančius dokumentus.

www.efektyvusnamai.lt
www.statybuprojektai.lt