PAROC, UAB

Įmonės įrašai
https://www.paroc.lt/ +370 5 2740 000 Savanorių pr. 124
Įmonės įrašai

Paroc yra viena pirmaujančių mineralinės vatos izoliacijos gamintojų Europoje. Sparčiai auganti kompanija turi sukaupusi virš 70-ties metų patirtį kuriant, gaminant bei parduodant akmens vatos gaminius, naudojamus statybos sektoriuje ir kitose pramonės šakose.
 
Paroc Grupę valdo keli finansiniai investuotojai kartu su Paroc darbuotojais, turinčiais nedidelę dalį akcijų. Kompanijos apyvarta 2008 metais išaugo iki 446 mln. eurų, o vidutinis darbuotojų skaičius - iki 2332.
 
Paroc Group gamyklos įsikūrusios Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Net 13 - oje šalių  yra Paroc Group pardavimų biurai ir atstovybės. Pagrindinė kompanijos būstinė yra įsikūrusi Vantaa mieste Suomijoje. 
 
Paroc produkcijos žaliava - akmuo, kuris yra rūšiuojamas ir lydomas. Ši išlydyta masė vėliau virsta akmens vata - aukščiausios kokybės šilumą izoliuojančia medžiaga, kuri yra ilgaamžė ir nedegi. Paroc nuolat tobulina ir rinkai pateikia vis pažangesnius gaminius bei jų naudojimo sprendimus.