DREMA, UAB

http://www.osmosas.lt +370 655 05109 P. Višinskio g. 102-2
Įmonės įrašai
http://www.osmosas.lt +370 655 05109 P. Višinskio g. 102-2
Įmonės įrašai

Prekiaujame vandens gerinimo sistemomis, skirtomis spręsti visas vandens užterštumo problemas: geležies valymo iš vandens, vandens minkštinimo, mechaniniais vandens filtrais, jonų mainų filtais, atbulinio osmoso, nanofiltravimo, ultrafiltravimo, vandens dezinfekavimo ir distiliavimo įrenginiais.

Esame populiarių prekinių ženklų atstovai, didžiąją dalį prekių importuojame tiesiai iš gamintojų.

Beveik bet kurį mūsų siūlomą vandens filtrą klientas gali sumontuoti savarankiškai. Šie filtrai užima nedaug vietos ir gali tiekti geros kokybės geriamąjį vandenį butui, namui ar sodybai.

Mūsų tiekiami filtrai pritaikomi verslo ir pramonės įmonėms, buitiniams vartotojams, individualių namų savininkams, medicinos įstaigoms ir laboratorijoms.

PASLAUGOS

Atliekame vandens filtrų profilaktikos, priežiūros ir atnaujinimo darbus. Užtikriname ne tik nuolatinę techninę priežiūrą, bet ir gedimų prevenciją bei nepertraukiamą sistemų funkcionavimą. Atliekame profilaktinius sistemų patikrinimus, kurie sumažina gedimų ir avarijų riziką.

Konsultuojame vandens valymo klausimais, parenkame technologijas, remiantis vandens kokybės tyrimais, taip pat konsultuojame klientų turimų sistemų atnaujinimo, techninės priežiūros ir tinkamo jų veikimo klausimais. Tiekiame dalis, filtrus, membranas, užpildus, atnaujiname ir modifikuojame sistemas. Šaliname įvairių vandens valymo sistemų gedimus. Dirbame su įvairių gamintojų vandens filtrais.

TINKAMO VANDENS VALYMO BŪDO PARINKIMAS

Atitinkančios kliento poreikius filtravimo sistemos parinkimas – labai svarbus procesas, kurio metu turime atkreipti dėmesį į daug dedamųjų, t.y. svarbi tiekiamo vandens kokybė, kiek vandens sunaudojama, rezultatas, kurio tikisi klientas ir techninės patalpų bei erdvių, kuriose bus montuojama vandens valymo sistema, sąlygos, būklė ir tinkamumas. Išanalizavus visus šiuos parametrus ir atsižvelgiant į vandens šaltinio tipą (gręžinys, vandentiekis ir pan.) bei kliento reikalavimus keliamus geriamam vandeniui.

Svarbu suderinti vandens sąnaudas per parą ir konkrečios vandens valymo sistemos galimybes. Sumontavę įrangą suteikiame visą informaciją kaip eksploatuoti ir patiems prižiūrėti įrenginį. Jei įsigyjate įrangą pas mus ir užsakote montavimo paslaugą, įrangą pristatome nemokamai.

VANDENS VALYMO ĮRANGOS APTARNAVIMAS

Dauguma vandens filtrų gedimų paprastai atsiranda, kai vandens filtrų sistema nėra reguliariai prižiūrima arba visai neprižiūrima. Tačiau techninės priežiūros trūkumas nėra vienintelis veiksnys, galintis sutrikdyti nepriekaištingą vandens filtro veikimą - filtro ir vandens tipo neatitikimas taip pat gali sugadinti sistemą.

Ilgai naudojant vandens filtravimo sistemą dėl prastos vandentiekio vandens kokybės dalys dėvisi, jungtyse, žarnose, alkūnėse, vožtuvuose kaupiasi nuosėdos ir pan. Todėl po kurio laiko rekomenduojama atsinaujinti turimą vandens valymo sistemą, pakeičiant nusidėvėjusias detales.

Išmontuojame senas sistemas, galime jas atnaujinti. Ne visada reikia pirkti naują sistemą, kartais užtenka tik pakeisti jos dalis. Sistemos atnaujinimas gali padidinti efektyvumą ir dėl to leis sutaupyti.

Mūsų personalas, turintis reikalingų žinių, gali suteikti pagalbą ir bus didesnė tikimybė, kad problemos bus nustatytos ir išspręstos, kol neatsirado rimtesnių.

Asortimente turime ir daugiau vandens kokybei užtikrinti skirtų priemonių, kaip kalkes iš dalies sulaikantys dušo filtrai, specialios keliautojams skirtos vandenį valančios gertuvės ir kt.