D. KUBILIAUS FIRMA MUZIKINIS GARAŽAS

https://www.audiovideo.lt/ +37069834349 Armatūrininkų g. 1, Kaunas, Lietuva Įmonės kodas: 135552995 Įmonės PVM kodas: LT355529917
Įmonės įrašai
https://www.audiovideo.lt/ +37069834349 Armatūrininkų g. 1, Kaunas, Lietuva Įmonės kodas: 135552995 Įmonės PVM kodas: LT355529917
Įmonės įrašai

Jau 24 metus firma Muzikinis Garažas specializuojasi garso aparatūros ir namų sistemų projektavime prekyboje ir instaliacijoje. Vertiname sprendimų paprastumą, patogų valdymą, pritaikymą prie patalpos interjero, racionalumą. Kiekvieną savo projektą įgyvendiname kruopščiai ir atsakingai iki pilno klientų lūkesčių patenkinimo. Didžiausias garso ir audio aparatūros salonas ir e. parduotuvė. Esame vieninteliai ir oficialūs garso aparatūros lyderių kaip Dynaudio, Dynavoice, Ground Zero, Hertz, Audison, Helix, Brax, Morel, Focal atstovai Lietuvoje. Esame oficialūs dyleriai prekinių ženklų JBL, Yamaha, Pioneer, Bose, Dali, Denon, Harman/Kardon, Marantz, Rega, Pro-Ject, Mission, Monitor Audio, Wharfedale, Teac, Heos, Jamo, Revel, Sonos, Cambridge Audio, Magnat, Alpine, AKG, Monster, Behringer, Mark Levinson, NAD, Bang & Olufsen.

Garsą izoliuojančios ir slopinanačios medžiagos | vibro izoliacija | pilnas asortimentas | konsultacijos

Nedegios, nebirios ir tinkančios ir namuose. Ekologiškos ir neerzinančios kūno odos. Tinka izoliuoti ortakių sistemas ir gyvenamas patalpas.

Garsą izoliuojančios ir slopinančios medžiagos medžiagos namams, automobiliams, garso kolonėlėms. Kaip padidinti garso izoliaciją. Vibro izoliacija automobiliui.

Medžiagos užtikrina didesnį komfortą gyvenamose patalpose ar važiavimo metu. Važiuojant jaučiamas daug mažesnis vibracijų kiekis, nesigirdi girgždesių, pašalinių garsų kuriuos sukelia viena į kitą besiliesdamos detalės, netrukdo pašalinis triukšmas iš aplinkos ar variklio sistemos. Galima lengviau susikalbėti, girdėti, mažiau pavargstama, niekas neblaško dėmesio vairuojant. Kadangi šios medžiagos veikia ir kaip šilumos izoliatorius, žiemą lengviau užkurti variklį, salonas įšąla mažiau. Izoliacinėmis medžiagomis galima iškloti beveik visą automobilio kėbulą, taip užtikrinant maksimalų efektą ir komfortą.

Prekes galima užsisakyti telefonu, e. paštu arba internetu. Prekių pristatymas 0 - 3 darbo dienos. Nemokamas pristatymas užsakymui didesniam negu 50 Eur.

Geriausios kainos garantija - kreipkitės pasiūlysime geriausią kainą rinkoje Jūsų pasirinktam produktui. Prekiaujame tik nauja, originalia technika su gamintojo garantija.

Atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui arba salone grynais/kortele, banko pavedimu, paypal arba išsimokėtinai Mokilizingas, General Financing.