ARTRASAS, UAB

www.saulesbroliai.lt 863577677 Vaidoto g. 1, Kaunas
Įmonės įrašai
www.saulesbroliai.lt 863577677 Vaidoto g. 1, Kaunas
Įmonės įrašai

Esame nuolat tobulėjanti įmonė. Mokomės patys, ir mokome kitus, kad mūsų klientus pasiektų tik pats geriausias šilumos siurblių servisas. Šilumos siurbliai oras vanduo – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Individualius šildymo sprendimus parenkame jau daugiau nei 12 metų. Esame šios srities ekspertai.

 

Sekame šildymo sistemų technologijų naujoves ir stengiamės savo klientams pasiūlyti tik kokybiškus katilus. Jeigu prieš keletą metų dauguma rinkosi kietojo kuro katilines, dabar – tai mažiausiai populiarus sprendimas ir dėl papildomų fizinės jėgos sąnaudų, ir dėl aplinkos taršos, ir, žinoma, dėl didesnių finansinių išlaidų.

 

Bendradarbiaujame su vienais patikimiausių ir žinomiausių Lietuvoje Daikin, Nibe, Atlantic Fujitsu, Midea, Giatsu, Vaillant atstovais. Šilumos siurbliai oras vanduo išsprendžia dvi pagrindines mūsų klientų dilemas: sumažina šildymo sąskaitas bei nereikalauja jokio fizinio darbo. Džiaugiamės galėdami pritaikyti bene kiekvienoje situacijoje individualią oras vanduo šildymo sistemą, kuri gali „draugauti“ su sena katiline bei veikti kaip pagrindinis šildymo šaltinis naujai statomame name. Investicija į mūsų siūlomą oras vanduo sistemą, atsiperka dėl aukšto efektyvumo, kuris gali sumažinti šildymo kaštus iki 70%.

 

Kiek kainuoja atskirų gamintojų šilumos siurbliai oras vanduo galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai šildymo sistema, kurios, dauguma atveju, patys nesusimontuosite. Patyrę, kvalifikuoti meistrai, dirbantys kartu su mumis jau daugelį metų, ne tik pajungs ir paleis naują šildymo sistemą, bet ir pakonsultuos, kaip toliau reikėtų valdyti, ko daryti ar nedaryti, kad šilumos siurblys oras vanduo veiktų tokiu efektyvumu, kurio tikitės, ar kurį numatė gamintojas.