Vaikų žaidimų aikštelės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Žinoma, rinktis, kokios aikštelės norite, reikėtų atsižvelgiant į vaikų amžių, jų poreikius ir norus, kiemo erdvę ir finansines galimybes. Šiuo metu gausus įvairiausių žaidimų aikštelių pasirinkimas: galite įrengti ne tik smėlio dėžę, bet ir sūpynes, kopetėles, sienelę laipiojimui, čiuožyklą ar karuselę. Svarbiausia įrenginėjant žaidimų aikštelę atkreipti dėmesį į jos saugumą ir medžiagas: juk joje daug laiko praleis jūsų vaikai.

Žaidimų aikštelių kaina paprastai priklauso nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta. Žinoma, tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės yra medienos konstrukcijos, bet pigiau rinktis plastmasines. Sunkesnės konstrukcijos paprastai yra įbetonuojamos į žemę ar giliai įkasamos. Galite rinktis iš pačių įvairiausių spalvų, tačiau pagalvokite, kaip aikštelė atrodys jūsų sodo fone. Prie klasikinio namo labiau dera iš medienos pagamintos sūpuoklės, kopetėlės ar smėlio dėžė. Žalios ar rudos spalvos sūpynės ne taip išryškės ir susilies su bendra aplinka. Jei norite, kad žaidimų aikštelė taptų kiemo akcentu, rinkitės įvairesnes ir ryškesnes spalvas: raudoną, mėlyną, geltoną.

Patariama rinktis smėlio dėžę su dangčiu – taip ji bus apsaugota nuo kritulių, krintančių lapų ir smėlio neišpustys vėjas. Jei nusprendėte įrengti čiuožyklą, galite rinktis pagamintą iš plastmasės ar skardos. Plastmasinė čiuožykla būna ne tokia slidi, tačiau yra purškiamų skysčių, kurie ją padaro slidesnę. Skardinė čiuožykla bus ilgaamžiškesnė, bet turi ir vieną minusą – vasarą ji įkaista. Dėl saugumo rinkitės tokią, kuri yra išgaubta ir su aukštesniais šonais – taip vaikai galės čiuožinėti saugiau.

Sūpynės taip pat gali būti labai įvairios. Siūlome rinktis didesnes sūpynes – net ir paaugę vaikai mėgsta pasisupti. Taip sūpynės bus naudojamos ilgiau ir taps pramoga ne vieneriems metams.

Be minėtų žaidimų, galite įrengti ir hamaką. Tai bus puiki poilsio vieta ne tik jūsų vaikams, bet ir jums. Paprastai hamakas ištempiamas tarp dviejų medžių, bet galite jį įrengti ir naudojant specialias konstrukcijas.

Prie žaidimų aikštelės galite komponuoti ir poilsio zoną. Tam puikiai tinka suoliukai ar stalas su kėdėmis. Kol vaikai žais, galėsite pailsėti ir tuo pačiu pabūti su šeima.