Funkcionalios tvoros

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiuolaikinė rinka rūpinasi savo klientais būtent todėl siūlo tikrai platų pasirinkimą kur tikrai yra pakankamai lengvai pasiklysti.

Savo pasirinkimą visada geriausia atlikti atsižvelgiant į savo individualius reikalavimus, kas jum svarbiau grožis ar tvoros funkcionalumas, kad ji galėtu patikimai apsaugoti jūsų namus nuo svetimų asmenų ir laukinių gyvūnų įsiveržimo.

Tvoros, kurios yra mūsų asortimente:
• Tai vertikalių strypų tvoros;
• Tinklinės tvoros;
• Naujo tipo segmentinės tvoros;
• Standartinės segmentinės tvoros;
• Metalinių tvoralenčių tvoros;
• Taip jūs galėsite įsigyti vartus ir vartelius.

Visos šios tvoros turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau reikia suprasti kas jums yra svarbiausia. Pavyzdžiui, tinklinės tvoros tai yra ekonomiškas ir tikrai geras pasirinkimas jei jums nelabai svarbi tvoros išvaizda, tačiau svarbu, kad ji apsaugotų jūsų teritoriją ir praleistu saulės spindulius, kurie padės augti jūsų daržo augalams.

 

Tinklinės tvoros yra ne tik ekonomiškos, tačiau ir funkcionalios. Taip pat šis variantas gali būti tinkamas, jei jūs norite tik laikinos tvoros. Jūs galėsite greitai ir paprastai sumontuoti tvorą, o pasirinkus kitą tvoros variantą jums tai gali nepavykti. Šios tvoros turi geriausius tvirtumo rodiklius.

Segmentinių tvorų yra daug ir įvairių, kurios tikrai atitiks jūsų poreikius. Segmentinės tvoros yra tvirtos jos gaminamos iš vielos panelių, tai yra pasikartojančios vienodos konstrukcijos dalys. Šios tvoros yra sudarytos iš tvirto tinklo ir standartinių stulpų. Segmentinės tvoros yra tvirtesnės ir storesnės, nei tinklinės tvoros. Ši tvora gali būti tinkamu pasirinkimu, jei jums yra reikalinga jūsų namų teritorijos apsauga ir jei jūs norite išvengti pažeidimų, taip pat per šią tvorą galės patekti saulės spinduliai, taigi jūs nesukelsite jokios žalos savo augalams.

 

Žinoma yra ir medinės tvoros, kurios yra gražios, estetiškai atrodo, tačiau jos yra labai masyvios ir tokiu atveju į jūsų teritoriją pateks ribotas kiekis saulės spindulių. Pasirinkite tokią tvorą, kuri atitiks jūsų poreikius ir tada ji jums bus pati geriausia.

 

www.tvorostinklai.lt