Sprendimai lauko terasoms, kurie pakvies džiaugtis gamta ir vėsią dieną

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Atkakli kova su lietuviškų orų permainomis

Terasų stoginės, dar kitaip vadinamos pergolomis, išpopuliarėjo tada, kai naujakuriai, terasomis susidomėję lauko erdvių kūrėjai pradėjo rinktis variantus, konsultuodamiesi su artimaisiais, ieškodami atsiliepimo iš lūpų į lūpas. Pastarąjį dešimtmetį augo stiklinių terasų – žiemos sodų poreikis, tačiau terasose, įrengtose pietų ar vakarų pusėse tokie statiniai sukuria šiltnamio efektą, kurie prikaista tiek per stogą, tiek per šonus. Komfortiškai saulėtą dieną tokiose terasose galima leisti laiką tik atvėrus visus stiklus, bet ypač pajūrio regionuose toks statinys neapsaugos nuo šoninio vėjo gūsių.

Stiklinių statinių turėtojai, pasirinkę pakankamai brangią terasos alternatyvą, galiausiai yra priversti vis tiek ieškoti papildomo dengimo nuo saulės. „Kai jau klientai prašo pagalbos, nes karštuoju sezonu, įsirengtos terasos tampa nenaudojamos, mūsų siūlomas bene vienintelis efektyvus sprendimas, sukuriantis poilsiui skirtą zoną, kurioje būtų galima būti dienos metu esamose įstiklintose terasose – ZIP SCREEN lauko roletai šonams ir markizė stogui nuo prikaitimo apsaugoti.

 

Šie šoniniai lauko roletai – tai analogų neturinti alternatyva, nes vienas produktas gali sulaikyti saulės spindulius, apsaugoti nuo uraganinio vėjo, šoninio lietaus, neblokuoja vaizdo ir iš vidaus galima stebėti supančią aplinką, o vakare netgi apsaugo nuo uodų.“ – patirtimi dalinasi saulės kontrolės uždangų gamintojo ir importuotojo „Ardena“ atstovė Barbara Šafranovič.

Pakartotiniai sprendimai išaugina terasos projekto kaštus

„Ardena“ atstovė paklausta, ar tai reiškia, kad netinkamai įvertintas mūsų šalies klimatas ir neapgalvoti metereologiniai iššūkiai gali lemti dvigubus terasos įrengimo kaštus, sako: „Neabejotinai. Turėdami platų produktų asortimentą, mes galime išspręsti tiek jau sumontuotos terasos stoginės patobulinimų poreikį, tiek pasiūlyti kokybiškiausius, poreikį atitinkančius terasų sprendimus iš karto. Itin dažnai klientai nenumato tokių svarbių niuansų kaip vandens nutekėjimo sistema, vėjo gūsių atsparumo, sniego apkrovos testai ir po to susiduria su negarantiniais atvejais ar papildomais kaštais.

 

Neįvertina ne tik komforto, bet ir galimų sutaupymų, kad terasose sumontuoti efektyviai saulę sulaikantys roletai, sumažina ir prie terasos esančių kambarių prikaitimą bei lemia kondicionavimo kaštų mažėjimą. Mūsų šalies klimato sąlygos yra tikrai ypatingos: vieną akimirką gali šviesti saulė, kitą akimirką jau snigti, tad lengvas valdymas ir mobilumas – yra vienos svarbiausių terasų uždangų charakteristikų.“

Pergolos įsiveržė į lyderių pozicijas „Ardena“ klientų tarpe ir vienas populiariausių pasirinkimų – bioklimatinės stoginės su žaliuziniu stogu. Nepaisant aukštesnės kainos, lyginant su tentiniais sprendimais, vartotojai vertina suteikiamas galimybes bei tapatina šias terasas su statiniais. Bioklimatinių pergolų „Technic“ stogas atlaiko iki 120 kg/m2 apkrovą, tad gali būti naudojamas ir žiemos metu, o šonai gali būti dengiami kompleksiškai, suderinant stiklą, ZIPSCREEN ir netgi užuolaidas. Papildomi priedai – tokie kaip infraraudonųjų spindulių šildytuvai, LED apšvietimas sukuria aukščiausią komforto lygį ne tik šiltuoju sezono metu, bet ir orams vėstant ir greičiau temstant.

Lietuvos rinkos prognozė – pergolos ir lauko roletų poreikis tik augs

Ypač karantino metu išaugo žmonių poreikis kurti kuo kokybiškesnę namų aplinką – joje siekti estetikos, komforto, įgyvendinti kelionėse matytas idėjas ypatingai išaugo. Sustabdyti nuo kelionių, savo

kiemą, sodą ar žalumos kupiną erdvę su gražiu vaizdu turintys gyvenamųjų erdvių savininkai suskubo jas puoselėti, taip gerindami savo gyvenimo kokybę.

 

Tai skatina ir terasų gamintojus kurti vis naujus sprendimus, juos tobulinti, pasiūlyti daugiau komforto priedų. „Mes atstovaujame kelis Lenkijos, Vokietijos ir Belgijos gamintojus, kuriais pasitikime 100 % dėl kokybės ir dėl nuolat vykdomų mokslinių tyrimų. Ne atsitiktinai pasirinkome tuos Europos gamintojus, kurie daug investuoja į atsparumo testus, nes pvz. Itin kokybiškas produktas iš pietų regionų gali būti visiškai netinkamas naudoti atšiauresnėmis sąlygomis. Ypač pajūrio zonoje kavinių, poilsio namų, viešbučių savininkai itin dažnai sugrįžta pirkti pas mus, supratę, kad įsigijus analogą neturintį sertifikatų, vėjui sugadinus terasas – jokio garantinio aptarnavimo negali tikėtis.“ – apie negirdėtas stoginių – pergolų subtilybes baigdama pokalbį mini „Ardena“ atstovė Barbara.

ARDENA pergolos pavėsinės – subtilus estetikos, komforto ir energetinio efektyvumo trio:

Visose „Ardena“ pergola tipo pavėsinėse montuojami Prancūzijos įmonės „Somfy“ varikliai, kuriems suteikiama 5 metų garantiją.

Stogo audiniai apsaugo terasą nuo saulės ir UV spinduliuotės, gali būti naudojami lietui lyjant ir esant stipriam vėjui, siekiančiam iki 120 km/h.

Atraminės kolonos gaminamos iš tvirto aliuminio, spalvas galima rinktis pagal RAL paletę.

Pergolos gali būti segmentinės ir uždengti itin didelius plotus.

Integruota reguliuojama LED apšvietimo sistema (LED juostelės arba LED lempos) ir INFRARED šildytuvai.

Žaliuzinio stogo lamelės keičia kryptį ir gali padėti susikurti tokį šviesos srautą, kurio pageidaujate.

 

www.ardena.lt