Išmaniosios pavėsinės – prabangos prekė ar komforto ir individualumo užtikrinimas?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Apie tai, kuo ypatingos išmaniosios pavėsinės bei kokias jas derėtų rinktis, kalbamės su Ogmios mieste įsikūrusio salono „VIP ZONE“ marketingo vadybininke Laima Rudinskaite.

 

Kodėl verta rinktis išmaniąją pavėsinę?

Nors tokio pobūdžio pavėsinės tikrai nėra pačios pigiausios, tačiau, specialistės teigimu, jas rinktis verta. Ir ne tik komforto mėgėjams. „Dėl begalės opcijų, kurias galima pasirinkti individualiai, klientai gali susikurti pavėsinę pagal savo poreikius.

 

Pavyzdžiui, pavėsinės sienos gali būti integruojamos iš visų pusių. Tai gali būti nuo saulės apsaugantys nuleidžiami, orui laidūs ekranai, žaliuzinės ar stumdomos stiklinės sienos“, – tikina L.Rudinskaitė ir priduria, jog didesnį komfortą užtikrinti ir laiką, leidžiamą pavėsinėje, prailginti padeda ir tokie privalumai kaip integruota LED apšvietimo, šildymo ir garso sistemos, valdomos nuotolinio valdymo pulteliu.

 

Pašnekovė pabrėžia, jog išmaniosios pavėsinės pasižymi ypatingu sandarumu, o jų stoguose esantys sensoriai reaguoja į kintančias oro sąlygas ir pradėjus lyti automatiškai jį uždaro. „Pilnai užvertos plokštės yra sandarios, todėl puikiai apsaugo net nuo smarkaus lietaus, o vanduo nubėga per stogo plokštėse ir kojose integruotus vandens nubėgimo kanalus.

 

Speciali vandens nubėgimo sistema suprojektuota taip, kad atveriant plokštes vanduo būtų sulaikomas ir nutekėtų nubėgimo kanalais, todėl pavėsinėje esantys daiktai liks apsaugoti“, – teigia specialistė ir pabrėžia, jog siekiant didesnio sandarumo ir privatumo, stiklines sienas galima montuoti drauge su nuleidžiamais ekranais, kurie yra itin patvarūs ir gali atlaikyti net uraganinį vėją.

 

L.Rudinskaitė pažymi, jog klientams, ieškantiems išskirtinio komforto ir galimybės terasą paversti papildoma gyvenamąja erdve, ji visuomet siūlo atkreipti dėmesį į „Renson“ gamintojo modelius. Anot jos, šie išsiskiria neįtikėtinu patvarumu ir individualizavimo galimybėmis.

 

Pavėsinė gali turėti ir atveriamą stogą

Išmaniosios pavėsinės stebina ne tik dizaino sprendimais, bet ir inovatyviomis techninėmis galimybėmis, suteikiančiomis jų savininkams maksimalų komfortą. Viena jų – nuotolinio valdymo pulteliu reguliuojamas stogas, kurio buvimą arba nebuvimą galite nustatyti jūs patys.

 

„Štai „Renson“ CAMARGUE ir ALGARVE modeliai turi atveriamą stogą, sudarytą iš aliuminio plokščių, kurios gali būti paverčiamos 150 laipsnių kampu. Tai reiškia, kad į jūsų terasą pateks nei per daug, nei per mažai saulės šviesos, o vos pajutęs pirmuosius lietaus lašus, stogas užsivers“, – tikina specialistė.

 

Ji pabrėžia, jog uždarius stogą sukuriamas visiškas nepralaidumas vandeniui, net ir esant stipriam lietui. Lietaus vanduo surenkamas drenažo grioveliuose ir nuteka per laikančias kolonas. Ši patentuota stogo konstrukcija suprojektuota taip, kad po lietaus atvėrus stogo plokštes vanduo būtų sulaikomas ir nutekėtų į specialius griovelius.

 

„Ne mažiau svarbus tokio pavėsinės modelio privalumas – stogo konstrukcijos ir bendras pavėsinės patvarumas, kuris tampa ypač svarbus žiemos laikotarpiu. Stogas gali atlaikyti iki 110 kg/m2 sniego“, – teigia L.Rudinskaitė. Na, o ALGARVE modelį galime vadinti nepakeičiamu norintiems sukurti vientisą savo namo aplinkos stilistiką, kadangi siūloma fiksuoto ir atveriamo stogo kombinacija suteikia galimybę jį naudoti dengiant ne tik terasos erdvę, bet ir, pavyzdžiui, pastogę automobiliui.

 

Stilinga pavėsinė – misija įmanoma

Atveriamas stogas ir kiti funkcionalūs privalumai – dar ne viskas. Išmaniosios pavėsinės gali išsiskirti ir savo dailumu bei stiliumi, puikiai prisiderinsiančiu prie bendro jūsų namų ir kiemo vaizdo. „Renson“ LAPURE® modelis – puikiausias to pavyzdys. Jo konstrukcija lakoniška, labai lengva – nuleidžiamas stogas be masyvaus, apribojančio erdvę rėmo gali apsaugoti jus ir nuo saulės šviesos pertekliaus, ir nuo nepageidaujamo vėjo, o ne mažiau svarbu tai, kad suteikia privatumo. Nuotolinio valdymo pulteliu galima reguliuoti stogelio nuolydį, o jei šis trukdo gėrėtis vaizdu – spustelėti mygtuką ir jį pakelti. Ne mažiau svarbu tai, jog LAPURE® pavėsinė, vos ją įrengus, atrodys taip, lyg visuomet čia buvo.

 

Naudodamiesi itin plačia spalvų palete galėsite išsirinkti idealiai prie fasado derantį atspalvį, kuris susilies ir papildys bendrą kiemo aplinką. Specialistė pabrėžia, jog tiek funkcionalumas, tiek stilius ir unikalus prisitaikymas prie aplinkos yra neatsiejami išmaniųjų pavėsinių bruožai, kiekvienų namų šeimininkui suteikiantys komforto ir jaukumo pojūtį.