Lauko terasos malonumai- renkamės baldus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Terasos, apsuptos sodo medžių, vasarą virsta į atvirus kambarius, kuriuose mėgaujamės šiluma, tingiu poilsiu, žydinčiomis gėlėmis ir gaivinančiais valgiais.

 

Sakoma, kad niekada nėra anksti svajoti apie saulėtas dienas. Jei ruošiatės įsirengti terasą ar sodo namelio pusę, esančią užuovėjoje, paversti atokia vietele arbatai gurkšnoti – balandis yra tinkamiausias tam mėnuo.

 

Rinkdamiesi sodo ar terasos lauko baldų dizainą, atsižvelkite į supančią aplinką. Pirmiausia nuspręskite, kokie baldai turi padėti kurti privačią lauko erdvę. Jei jums patinka dažni pobūviai su draugais medžio pavėsyje, rinkitės didelį pietų stalą ir kėdes.

 

Jei jums prie širdies intymios popietės su knyga – patogūs foteliai ir kavos stalelis bus tinkamesnis pasirinkimas. Prieš apsispręsdami dėl stiliaus, nepamirškite balanso. Išmatuokite turimą erdvę, įsitikinkite, kad pasirinkti baldai dera kieme ir jiems nepritrūks vietos. Jei lauko baldus siūlančiose parduotuvėse neradote nieko tinkamo – internete siūloma daugiau. Nuspręskite, kiek galite išleisti.

 

Tai – vienas svarbiausių dalykų. Lauko baldų įvairovė žavi ne tik skirtingu dizainu, bet ir medžiagomis. Galite rinktis medinius, aliuminius, bambuko imitacijos, plastikinius, nerūdijančio plieno, aliuminio ar ketaus baldus. Šioje neišmatuojamoje erdvėje taip pat rasite naujausių dizainerių kūrinių arba ekologiškų baldų.

 

 

Gaila, kad dauguma siūlomų naujovių dažnam yra neįkandamos. Kol lietuviai novatoriai eksperimentuoja ir ruošiasi gaminti baldus iš pluoštinių augalų (kanapių, linų ir dilgėlių), gebantys meistrauti gali pasinaudoti pigiais „paruoštukais“ – europadėklais. Vos iš penkių tokių padėklų galite pasigaminti minkštasuolį ir stalelį. Tereikia juos gražiai nušlifuoti ir, nudažius geidžiama spalva, pritaikyti pagalvėles.

 

Nesižavėkite pigiais, bet nepatvariais natūralaus medžio baldais, kuriais prekiaujama tinklinėse namų ir sodo prekių parduotuvėse. Nebent mėgstate dažnai atsinaujinti ir į lauko baldus žiūrite ne kaip į ilgalaikę investiciją, o kaip į greitą ir paprastą būdą norimai prekei įsigyti.

 

 

Mokėsite nedaug, tačiau jei kruopščiai neprižiūrėsite baldų, kas sezoną jų neimpregnuosite alyva ir paliksite lauke per lietų, jie tarnaus jums vos tris sezonus. Jei žavitės ekologija, kurios vienas pagrindinių principų yra vartojimo mažinimas, stengiantis susilpninti natūraliems žemės ištekliams daromą žalą, seni nenaudojami baldai, kurių norėtumėte atsisakyti namuose, gali puikiausiai tarnauti lauko terasoje, jei virš jos įrengtas stogas. Išsirinkę baldus, nepamirškite ir kitų, jaukumo suteikiančių detalių.

 

Ryškios ar siuvinėtos pagalvėlės, nertos staltiesės, spalvoto stiklo žvakidės ar variniai kandeliabrai, įdomaus dizaino komoda, netgi – paveikslas ir veidrodis, jei terasa gerai užstota nuo lietaus, suteiks daug žavesio ir pavers jūsų poilsio kampelį tikru kambariu.