HotSpring – masažiniai baseinai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Masažinių vonių atsiradimą sąlygojo jau seniai pastebėtos gydomosios vandens masažo savybės. Išliko daug liudijimų apie karštų vandens srovių naudojimą gydant įvairias ligas senovės Graikijoje ir Romoje. Tiesa, tos srovės kildavo iš natūralių gamtos šaltinių. Bandymai sukurti dirbtines tokio pat poveikio vandens sroves vyko ilgą laiką, tačiau tik 20 a. technologijų lygis leido sukurti mūsų dienomis naudojamas hidromasažines vonias. Pirmoji šiuolaikinė vandens masažo sistema atsirado 1956 metais Amerikoje, kurią sukonstravo išeiviai iš Italijos broliai Jakuzzi.

Jų vandens masažo veikimo principas, pasireiškęs vandens susimaišymu su oru, kuris burbuliukų pavidalu masažuoja kūną, anuo metu buvo didelė techninė naujovė. Po to kai tokios burbuliuojančio vandens srovės pagalba vienas iš brolių Jakuzzi išsigydė reumatinį artritą, ši sistema buvo sėkmingai pritaikyta buitinėms vonioms ir netrukus pasiūlyta rinkai. Visgi, pradžioje šios vonios buvo tik prabangaus gyvenimo dalis. Dabar jos yra pilnai prieinamos ir vidutines pajamas turintiems žmonėms.

Sistemos darbo metu vandens masažo purkštukai purškia suspaustą vandenį į tam tikrus kūno taškus, o oro masažo galvutės, įrengtos vonios dugne, kuria oro burbuliukų sroves iš apačios. Abejoms srovėms susijungus, gaunamas didelio gydomojo poveikio turbo efektas. Vandens masažą galima varijuoti srovės stiprumu, paskirstymu tarp galvučių bei srovės dažnumu. Vonioje iškilę švelnūs gumbeliai, nukreipti į jautrias masažuojamas vietas pėdose, riešuose, nugaroje. Jie išsklaido raumenyse susikaupusias pieno rūgštis ir padeda kūnui atsipalaiduoti. Hotspring baseinų kūrėjai ir gamintojai – neabejotini savo srities žinovai, ne vieną dešimtmetį paskyrę studijoms, konsultacijoms, bandymams. Hotspring kūrimo procese į pagalbą buvo pasitelktos mokslo žinios, kineziterapeutų konsultacijos.

 

Apgalvojant poreikius, labai svarbu numatyti reikiamą vietų skaičių. Didesnėse voniose gali būti įrengta net iki 7 vietų, skirtų tiek sėdėjimui, tiek gulėjimui, taip pat, reikėtų nepamiršti vonios gylio privalumų. Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad vertėtų rinktis ne mažesnį nei 800 vatų hidromasažinės vonios variklio galingumą. Silpnesni varikliai dėl anksčiau neplanuotos didesnės apkrovos tarnaus trumpiau. Masažinėse voniose negalima praustis, įjungus masažo srovės. Priešingu atveju nešvarus, muiluotas vanduo gali užkimšti srovių generavimo sistemą. Visgi net naudojantis masažine vonia pagal nustatytas instrukcijas, ją būtina periodiškai dezinfekuoti ir išvalyti. Tinkamai naudojama masažinė vonia tarnaus ilgai, suteiks Jums ne tik atpalaiduojantį, kosmetinį bet ir gydomąjį poveikį.

 

Priedai prie masažinio baseino:

Vandens priežiūros sistema ACE™

HOTSPRING sukūrė irvieninteliai rinkoje siūlo vandens priežiūros sistemą ACE®, kuriai nereikia jokių pavojingų ir brangių chemikalų.  sistema ACE® vandeniui dezinfekuoti naudoja valgomąją druską, todėl baseino vanduo nedirgins odos ir nesukels alerginių reakcijų bus nepriekaištingai skaidrus ir itin švarus.

 

Bevielė Audio sistema MOONLIGHT™

Siųstuvo iCast™ pagalba prie jo prijungę iPod, MP3 grotuvą, CD/DVD grotuvą, AM/FM radiją ar kompiuterį galėsite mėgautis Jums patinkančia muzika. IPod galėsite valdyti per pagrindinį baseino pultą. 
 

Bevielė TV sistema MOONLIGHT™

Mėgaukitės Jums patinkančiu filmu ar laida plačiaekraniame 17 colių ekrane. Ši vandeniui ir temperatūrai atspari TV sistema komplektuojama su laikikliu kuris tvirtinamas prie baseino šono. Ekraną galima sukinėti 360 laipsnių kampu, taigi mėgstamą laidą ar filmą galėsite žiūrėti net ir išlipus iš baseino.

Laiptukai. Prie hidromasažinės vonios siūlome įrengti jai tinkamus laiptukus, kuriais bus daug patogiau į ją įlipti ir išlipti. Laiptukus priderinsime prie konkrečios vonios spalvos bei pageidaujamo dekoro.

Uždanga. Hidromasažinės vonios dažnai naudojamos įvairiose SPA kombinacijose, todėl uždengti jas siūlome specialia uždanga, kuri tvirtinama prie vonios krašto. Visos tokios uždangos yra lengvai uždedamos ir nuimamos, uždangos pilnai apsaugo hidromasažinę vonią nuo galimų patekti nešvarumų.
 

HOTSPRING – malonumų oazė kiekvieną dieną! Masažinius baseinus įsigyti galima Namo inžinerijos ir interjero centre NIC Kaune, salone AKVATECHNIKA.