Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

 

 

Praktinė- mokomoji knyga "Statybų vadovas. LAUKO INŽINERINIAI TINKLAI"

 


Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ apžvelgiamos naujausios lauko inžinerių tinklų medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.


Tai naujo modelio leidybos projektas, apjungiantis tarptautines kompanijas (lyderius) ir mokslo pažangą.


Knyga leidžiama ir bus aktuali ne mažiau kaip 5 metų laikotarpyje.


Knygos skaitytojai – statybininkai, montuotojai, universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir mokymo centrų studentai ir absolventai. Knyga taip pat pravers privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie lauko inžinerinius tinklus.


Planuojama knygos apimtis 350-400 psl.
Spaudos kokybė – kieti viršeliai, knyginė vidinių puslapių spauda.
Planuojamas tiražas – 2000 egz.
Knygą planuojama išleisti 2020 m. spalio mėn. ir pristatyti parodoje „Supernamai 2020“.
Knygos autoriai – Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai ir praktikai.

 

 

Išankstiniai užsakymai priimami: info@supernamai.lt

 

 

______________________________________________________________________

 

 

Praktinė-mokomoji knyga "ELEKTRIKO VADOVAS"

 

 

Knygoje „ELEKTRIKO VADOVAS“ apžvelgiama dabartinė pastatų elektros instaliacijos elementų bazė, technologijos ir sprendimai, trumpai
primenamos būtinosios teorinės žinios. Leidinys bus naudingas elektros specialistams, projektuotojams, specialiųjų darbų vadovams, taip pat privatiems statytojams ir mokymo įstaigoms.


Knyga pravers visiems vartotojams, ketinantiems statyti ar pertvarkyti savo būsto elektros instaliaciją ar įsidiegti išmaniojo namo sistemą. Bus galima susipažinti su elektros instaliacijos ir apšvietimo įrengimo ypatybėmis, elektrinio šildymo sistemomis, apsauga nuo žaibo ir gaisro ir kt.

 


Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.
Partneriai: Kauno Technologijos universitetas, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras
Leidinio apimtis – 376 psl.
Išleidimo metai: 2020 m.


Įsigyti galite el. statybų knygyne www.superknygos.lt 

 

______________________________________________________________________

 

 

Praktinė - mokomoji knyga "STATYBŲ VADOVAS. FASADAI"

 

Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. FASADAI“ apžvelgiamos naujausios fasadų apdailos medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenami teoriniai aspektai.

 

Knyga skirta statybos darbų vadovams, architektams, taip pat ji pravers ir privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie fasadų medžiagas ir technologijas.

 

Įsigyti galite el. statybų knygyne www.superknygos.lt 

 

______________________________________________________________________

 

 

Praktinė - mokomoji knyga "STATYBŲ VADOVAS. STOGAI"

 

Praktinėje-mokomojoje knygoje „Statybų vadovas. STOGAI“ apžvelgiamos naujausios stogų įrengimo medžiagos ir technologijos, naudojamos šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.

 

Leidinyje pateikiamos žinios apie plokščiųjų ir šlaitinių stogų įrengimą, dangų tipus, konstrukcijas, šiltinimo medžiagas ir sprendimus, lietaus nuvedimą ir kt.

 

Knygos skaitytojai – stogų montuotojai, statybininkai, architektai, individualiai dirbantys stogdengiai, universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir mokymo centrų studentai ir absolventai.

 

Knyga taip pat pravers privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie stogų technologijas.

 

Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.

Partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga

Leidinio apimtis – 402 psl.

Išleidimo metai: 2019 m.

 

Įsigyti galite el. statybų knygyne www.superknygos.lt 

 

______________________________________________________________________

 

Praktinė - mokomoji knyga "ŠILDYMAS, VĖDINIMAS, ORO KONDICIONAVIMAS"

 

„Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“ – nauja knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo (ŠVOK) sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose.

 

Leidinys pravers ir nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymą, vėdinimą, oro kondicionavimą nuosavoje valdoje. Knygoje apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami įrengiant ir renovuojant pastatus.

 

 

Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.

Partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija.

Leidinio apimtis – 416 psl.

Išleidimo metai: 2019 m. 

 

Įsigyti galite el. statybų knygyne www.superknygos.lt 

 

______________________________________________________________________

 

Praktinė - mokomoji knyga "SANTECHNIKO VADOVAS"

 

Praktinė - mokomoji knyga „Santechniko vadovas“ skirta pastatų vidaus ir lauko tinklų santechninių sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti.

Taip pat statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose bei nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymo sistemas, vandentiekio ir nuotekų tinklus nuosavoje valdoje.

 

Apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir įrengimai, naudojami šiuolaikinėse statybose, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.

 

Tai perkamiausia 2018-ų metų mokomoji knyga Lietuvoje.

 

Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.

Partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos santechnikų asociacija.

Leidinio apimtis – 370 psl.

Išleidimo metai: 2018 m.

 

Įsigyti galite el. statybų knygyne www.superknygos.lt 

 

______________________________________________________________________

 

Praktinė - mokomoji knyga "ARCHITEKTO ŽINYNAS"

 

Knygoje „Architekto žinynas“ apžvelgiamos naujausios architektūros, pastatų projektavimo ir interjero dizaino teorinės žinios bei praktiniai patarimai, kurie padės kiekvienam esamam ir būsimam projektuotojui kompetentingai atlikti savo darbą ir taps parankine priemone kiekvieną dieną.

 

Lietuvių kalba išleistas žinynas reikšmingas ne tik praktinio naudojimo požiūriu. Tai ilgai laukta galimybė įvairių sričių specialistams bendrai suprasti šiuolaikinę architektūros terminiją lietuvių kalba, ją puoselėti ir plačiau naudoti įvairiose gyvenimo srityse.

 

Didžiausias visų laikų lietuvių kalba išleistas profesionalus architekto žinynas.

 

Rekomenduojamas kaip vertingas kasdienio naudojimo informacinis šaltinis visų sričių urbanistinio planavimo, pastatų architektūros, dizaino, kitų statybos sričių ir specializacijų projektavimo specialistams, aukštųjų mokyklų studentams.

 

Žinyno aktualumą patvirtina Routledge leidyklos deklaruojamas didesnis nei 100 000 egz. parduotų knygų skaičius.

 

Formatas – A4.

Spaudos kokybė – kieti viršeliai, knyginė vidinių puslapių spauda.

Knygos leidėjas: VGTU leidykla.

Prekybos partneris: UAB „Super namai“.

Leidinio apimtis – 800 puslapių.

Išleidimo metai: 2017 m.

 

 

Įsigyti galite el. statybų knygyne www.superknygos.lt arba tel. 8 670 26 670

 

 

______________________________________________________________________ 

 

Žurnalas „Super namai“

  
 Aukštos kokybės periodinis leidinys apie statybą, būsto įrengimą ir interjerą. Leidžiamas nuo 2009 m. (4 numeriai per metus).


Tiražas - 8000 vnt.


Bendra skaitytojų auditorija su animuota internetine versija – apie 60 000 .

 

 

 
 

 

Pristatymas ir kainininkas

Žurnalų archyvas

Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt