Visi II etapo vartotojai, kurie dar nepasirinko nepriklausomo elektros tiekėjo, gavo priminimą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), kuri yra atsakinga už nuoseklų ir ilgalaikį gyventojų informavimą apie elektros rinkos dereguliavimo programą, informavo per 400 tūkst. šalies gyventojų, kurie patenka į antrąjį liberalizavimo etapą, bet iki šiol dar nepasirinko nepriklausomo tiekėjo. Tai gyventojai, sunaudojantys 1000—5000 kilovatvalandžių energijos per metus, turi padaryti iki vasaros pradžios.

Elektroniniu laišku, trumposiomis žinutėmis ar paštu gyventojams priminta, kad energijos rinkos dereguliavimo programa yra atsisakoma monopolinių visuomeninio tiekėjo paslaugų ir sukuriamos sąlygos aktyviai veikti nepriklausomiems elektros energijos tiekėjams.

„Primename, kad šie metai yra paskutiniai, kai visi šalies gyventojai turi pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją savo namams. Nepamirškite, kad nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkti reikia iki birželio 18 d., kitu atveju pradės galioti garantinio elektros tiekimo paslauga, kuri yra laikina ir galimai brangesnė“, – rašoma laiške.

Taip pat rekomenduojama gyventojams nedelsti iki paskutinės minutės ir elektros tiekėją savo būstui pasirinkti nelaukiant termino pabaigos.

Gauti pasiūlymui – tik vienas mygtuko paspaudimas

Gyventojams taip pat primenama, kad specialioje projekto svetainėje jie gali užpildyti formą ir taip gauti asmeniškai pritaikytus elektros tiekėjų pasiūlymus. Pasiteirauti dėl tiekėjų sąlygų galima svetainėje pasirinkitetiekeja.lt, paspaudus mygtuką „Gauti tiekėjų pasiūlymus“, o gavus ir palyginus, beliks tik įvertinti ir pasirinkti.

Tiekėjai konkuruoja dėl vartotojų siūlydami kokybiškesnes ir įvairesnes paslaugas. Iš viso gyventojai gali rinktis iš šešių nepriklausomų tiekėjų. Šiuo metu Lietuvoje privačius elektros vartotojus aptarnauja ir pasiūlymus jiems gali pateikti „Birštono elektra“, „EGTO Energija“, „Elektrum Lietuva“, „Enefit“, „Ignitis“ ir „Perlas Energija“.

Informaciją apie nepriklausomo tiekėjo pasirinkimą, kainų palyginimo skaičiuoklę ir atsakymus į visus rūpimus klausimus galima rasti svetainėje pasirinkitetiekeja.lt arba tel. +37062655565.