„Užupio terasos“ – išskirtinė vieta ir jos verta kokybė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
„Vieta, vieta ir dar kartą – vieta“, – tai trys svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis būstą. Šis posakis tapo chrestomatiniu apie nekilnojamąjį turtą kalbant ir rimtai, ir šmaikštaujant. Ir tai tiesa, nes yra teritorijų, kur atsirasti naujiems nekilnojamojo turto projektams vietų nebelieka. 

Toks yra Vilniaus senamiestis ir šalia esantis šveicarišku reljefu pasižymintis Užupis. Kaip tik čia, atokiau nuo miesto šurmulio ir judrių gatvių, Kreivojo skersgatvio pabaigoje, kyla unikalus trijų korpusų kompleksas „Užupio terasos“. Tokį pavadinimą šis išskirtinis mažaaukštis projektas gavo neatsitiktinai – atsinešė natūraliai, nes namai čia terasomis kyla į vieną aukščiausių Vilniaus kalvų, būsimiems gyventojams atidengdami gamtos ir miesto panoramos koliažą.

Išskirtiniam projektui – ilgam išliekanti vertė

„Beveik sostinės centre statomi namai savaime reikalauja išskirtinumo. Be vietos būsimiems gyventojams svarbi statomų namų kokybė – naudojame tik tokias medžiagas, kad ir po dešimtmečių būtų išsaugota namų vertė, – pasakoja Alvydas Banys, „Užupio terasas“ kuriančios bendrovės „LJB property“ vadovas. – Pavyzdžiui, fasadas dengtas net mūsų klimatui ypač atspariomis klinkerio plytelėmis, laiptinių grindys – šimtmečius tarnaujančių monolitinių teraco plytelių, laiptų ir balkonų turėklai – berėmio saugaus stiklo su aliuminio porankiu, butų lauko terasų grindys – drėgmės bei šalčio nebijančios kompozito medienos ir pan.“

Statytojai taip pat nusprendė padidinti šių namų šilumines savybes. Nors leidimas buvo gautas statyti B energetinės naudingumo klasės butus, bet nuspręsta labiau pasirūpinti gyventojų komfortu ir taupesne butų eksploatacija, todėl namai bus A energetinio naudingumo – tai gerokai mažins sąnaudas buto šildymui žiemą. Be to, kiekviename bute įrengiama ypač aukštos kokybės rekuperacinė vėdinimo sistema – ji suteiks ne tik komfortą, bet taip pat pigins ir šildymą.

 

Didesnis patogumas čia laukia kiekviename žingsnyje. Pavyzdžiui, nors namai tik trijų aukštų, bet kiekvienoje laiptinėje iš požeminio garažo iki pat mansardos kels modernūs „Schindler“ liftai, teritorija aptverta ir stebima vaizdo kamerų, vaikų žaidimo aikštelė vidiniame kieme saugi nuo transporto ir taip pat stebima vaizdo kamerų, aptvertoje teritorijoje įrengti takai, poilsio zonos ir sutvarkyta bei apšviesta teritorija kvies atsipūsti gamtoje prie pat namų.

Susikuria naujakurys

2–4 kambarių butai nuo 46 iki 116 kv. m „Užupio terasose“ parduodami su daline apdaila, todėl vidines erdves naujakuriai gali susiplanuoti pagal savo poreikius. Beje, toks namo konstruktyvas dėkingas ir tiems, kurie nori pirkti ir jungti kelis butus, – ir tokiam poreikiui čia nėra jokių apribojimų.

Butų vaizdo nedarkys radiatoriai – visur įrengiamas modernus ir pažangus grindinis šildymas.

Nors garaže po namu bus dviračių saugykla, tačiau daugelis garažų dideli, juos įsigijęs gyventojas čia dar galės atsitverti ir sandėliuką ar kitą jam reikalingą patalpą.

Džiaugtis gamta „Užupio terasų“ gyventojai turės galimybę neišėję iš namų – visuose butuose yra bent vienas balkonas ar terasa, o kai kuriuose – net po kelis balkonus ar terasas. Viršutiniuose butuose su antresolėmis terasos garantuoja ypatingą privatumą.

Viršutiniuose aukštuose taip pat numatyta galimybė įsirengti židinius.

„Užupio terasas“ planuojama baigti statyti dar šių metų pabaigoje.