UAB „Gedarta”. Įmonės kelias per 12 metų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Klausas Schwabas: „Naujajame pasaulyje ne didelės žuvys ryja mažąsias, o greitosios žuvys – lėtąsias.“ Dvyliktus metus skaičiuojant įmonė UAB „Gedarta“ per savo gyvavimo laikotarpį pavirto į „greitąją žuvį“ ir siekė ne tik išsilaikyti rinkoje, bet ir kartu su ja augti. Inžinerinių sistemų įmonė stengėsi atsižvelgti į vartotojų poreikius ir sukurti puikias sąlygas tiems poreikiams įgyvendinti. 

Įmonės išskirtinumas – viskas viename

Kartais norint įsigyti ir įsirengti šilumos siurblį ar rekuperatorių, vartotojas, pasirinkęs netinkamą pardavėją turės nueiti kryžiaus kelius. Kadangi ne kiekvienas vartotojas yra pajėgus įsirengti šilumos siurblį ar rekuperatorių pats, jam reikės pagalbos, o kadangi ne visi pardavėjai yra montuotojai ar projektuotojai, čia ir prasideda kryžiaus kelio pradžia.

 

Teks ieškotis patikimų montuotojų, o neretai ir projektuotojų, kurie padės brėžinių pagalba, įrengti sudėtingesnes vėdinimo ar šildymo/šaldymo sistemas. UAB „Gedarta“ sukūrė komandą, kuri gali ne tik parduoti, bet ir sumontuoti, o esant reikalui ir suprojektuoti atitinkamas sistemas. Įmonės tikslas – sukurti vartotojui kuo paprastesnes sąlygas, kad būtų galima gauti viską vienoje vietoje.

Patirties reikšmė

Turbūt ne kartą teko girdėti kai įmonės akcentuoja patirtį. O kas gi yra patirtis mūsų suvokimu?

UAB „Gedarta“ per savo gyvavimą sumontavo daugiau 150 šilumos siurblių oras – vanduo, daugiau nei 1500 rekuperatorių ir daugiau nei 4000 kondicionierių. Neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. Per gyvavimo laikotarpį teko ne kartą klysti, bet kas svarbiausia, iš tų klaidų pasimokyti, tuo pačiu žengiant nuolatos pirmyn.
B. Gates: „Žmonės dažniausiai pervertina tai, ką gali pasiekti per metus, tačiau nuvertina tai, kiek gali pasiekti per dešimtmetį.“ – tokiu principu patarsime vadovautis visiems, kurie nori pasiekti rezultatų ilgalaikėje perspektyvoje, tuo vadovaujamės ir mes.

Socialinės akcijos

Kartais taip jau gyvenime atsitinka, kad kažkam labiau pasiseka, o kažkam nelabai. Mes esame socialiai atsakingi ir stengiamės padėti tiems kurie turi galbūt mažiau. „Aš galvoju, kad jei žmogus uždirba šiek tiek daugiau, tiesiog privalu pasidalinti, su gyvenimo nuskriaustaisiais.“ – sako vienas iš įmonės įkūrėjų Gediminas Ivanauskas. Įmonė yra paaukojusi tokioms organizacijoms kaip „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ , „Lietuvos aklųjų ir silpnaregių centrui“ , Santariškių ligoninės vaikų sergančių vėžiu skyriui ir kt. Mūsų nuomone gėris yra tai kas veda pasaulį pirmyn.

Taip pat Gedarta.lt yra daugiametė autosporto, o ypač šonaslydžio (drift) rėmėja.

 

UAB „Gedarta“ – inžinerinių sistemų rangovas, įsikūręs 2007 metais. Per beveik 12 gyvavimo metų įmonės specialistai patirties sėmėsi ne tik Lietuvoje, tačiau atliko inžinerinių sistemų projektavimo bei montavimo darbus užsienyje: Prancūzijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.