TOP 5 butai, sulaukę didžiausio lankytojų susidomėjimo

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Kas yra geras butas? Turbūt retai gautume du vienodus atsakymus į šį klausimą. Dedamųjų čia daug: vieta, langų kryptis, interjero detalės ir, žinoma, kaina. Turbūt nieko keisto ir tai, kad skelbimai, antroje liepos pusėje sulaukę daugiausiai aruodas.lt lankytojų dėmesio, yra gana skirtingi.

Pašilaičiai, Perkūnkiemio g., 2 kambarių butas

Šį mėnesį populiaresni buvo butai, esantys tolėliau nuo miesto centro. Vienas tokių – dviejų kambarių butas Pašilaičiuose, Perkūnkiemio gatvėje. Pirmiausia, kuo patraukia akį šis skelbimas, yra visiškai naujas ir modernus interjeras, kuriame dominuoja balta spalva, dar paryškinama tamsių spalvų kontrastais.

 

Tai erdvus ir įrengtas beveik šešiasdešimt kvadratinių metrų užimantis butas, 2009-ųjų statybos name. Nors patalpa yra dviejų kambarių, kaip teigiama skelbime, esant poreikiui jį galima perplanuoti į tris kambarius. Perkūnkiemis yra gana toli nuo miesto centro, tačiau turėtų patikti mėgstantiems ramybę. Tiesa, reiks susitaikyti su tuo, kad dar kurį laiką netoliese vyks intensyvios statybos. 

Pilaitė, Įsruties g., 2 kambarių butas

Kitas visiškai naujame, tik 2017-aisiais baigtame statyti Pilaitės kvartale, turbūt taip pat aruodas.lt lankytojus patraukė pilna apdaila ir moderniu interjeru. Tai kiek mažesnis, 46 kvadratinių metrų butas, taip pat turintis balkoną. Interjero sprendimai čia gana paprasti –pasirinktos pastelinės spalvos be didelių kontrastų. Tačiau idant butas parduodamas be baldų, tokie spalviniai sprendimai suteikia gana nemažai laisvės kūrybai. Skelbimą rasite pagal šią nuorodą. Vienas iš šio buto, o ir viso namo, privalumų yra A+ energinė klasė. Tai vienas pirmųjų pastatų, kurie pastatyti pagal naujai įsigaliojusį reglamentą visiems naujos statybos namams. Tai reiškia, kad šildymo kainos bus mažesnės, o statybinių medžiagų kokybei buvo taikyti griežtesni reikalavimai.

 

 

Fabijoniškės, Fabijoniškių g., 2 kambarių butas

Neretai butai parduodami kaip investiciniai projektai, kai butas perkamas nuomoti. Toks yra ir šis, nedidelis, tačiau tvarkingai įrengtas butas Fabijoniškių monolite. 35 kvadratiniai metrai yra kuklus dydis dviejų kambarių butui, tačiau matyti, kad atliktas kokybiškas remontas bei nupirkti visi reikiami baldai bei įrankiai, norint butą greitai išnuomoti. Nurodyta ir nuomos kaina, norintiems ne pirkti, o išsinuomoti šį būstą.

 

Vilniaus Senamiestis, Vasario 16-osios g., 3 kambarių butas

Jei paklaustumėte nekilnojamojo turto brokerio, kokios trys svarbiausios būsto ypatybės, jis jums atsakytų: vieta, vieta ir vieta. Ir šiame posakyje tik dalis pokšto, nes galėdami sau tai leisti, arčiau centro rinktųsi gyventi absoliuti dauguma miestiečių. Todėl nieko nuostabaus, kad šis tikrai didelis, 83 kvadratinius metrus užimantis trijų kambarių butas šalia Lukiškių aikštės, šį mėnesį tapo vienu populiariausių. Peržiūrėkite skelbimą lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt.

 

 

Butas yra įrengtas mansardiniame pastato aukšte, o su tuo susijusi didelė dalis namo privalumų. Visų pirma į akis krenta stoglangiai, suteikiantys namui įspūdingą natūralų apšvietimą. Čia savo vaidmenį suvaidina ir vieta, nes beveik pro kiekvieną iš langų atsiveria gabalėlis Vilniaus architektūros, pavyzdžiui, Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios kupolas. Židinys, stiklo konstrukcijomis dengtas balkonas ir skoningos natūralios spalvos sukuria itin kinematografišką atmosferą.

 

Kauno Žaliakalnis, Radvilėnų pl., 3 kambarių butas

Penktasis šį mėnesį populiarumo sulaukęs butas – taip pat visiškai naujos, 2017-ųjų statybos name Kauno Žaliakalnyje. Šis mūrinis namas yra ramioje vietoje, tačiau nuo miesto centro jį skiria vos trys minutės automobiliu, tad patogumo ir ramybės derinio ieškantiems žmonėms jis tikrai turėtų patikti. Šio buto išskirtinumas – prabanga, kurią sukuria daugybė natūralių medžiagų.

 

 

Tikro ąžuolo grindys, medžio masyvo stalai, medžiu bei akmens masyvu dekoruota vonia bei metalo ornamentai tikrai leis atitrūkti nuo miesto šurmulio ir leis pajusti šiek tiek šilumos, kurią skleidžia iš natūralių medžiagų pagaminti daiktai. Tačiau modernios detalės į šį interjerą įsilieja visiškai nepastebimai, tad nieko nuostabaus, jog šį interjerą kūrė profesionali dizainerė.