TECEflex vamzdžių sistema atpigina darbo kaštus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
TECEflex vamzdžių sistemos atpigina montuotojų darbo kaštus  - įsitikinęs šildymo, vėdinimo ir santechnikos prekių didmeninės ir mažmeninės prekybos bendrovės „Orestina” vadovas Dainius Juškevičius. TECE produktais ši kompanija pradėjo prekiauti viena pirmųjų Lietuvoje daugiau nei prieš dvidešimt metų.

Panevėžyje įsikūrusi bendrovė užsiima ne tik prekyba, bet ir teikia montavimo paslaugas visame Aukštaitijos regione.

 

Pasak jos vadovo, santechnikų, montuotojų požiūris į vokiečių gamintojo TECE produkciją per pastaruosius du dešimtmečius stipriai keitėsi. „Pačioje pradžioje, 1996 m., kai tik atsivežėme pirmuosius plastikinius TECEflex vamzdžius ir jų jungimo sistemas, teko apskritai keisti meistrų požiūrį į vandentiekio vamzdyną, buvome įpratę prie metalinių vamzdžių.

 

Aš pats pirmiausiai savo namuose susidėjau plastikinius vamzdžius, savo kailiu patikrinau. Tarnauja iki šiol!”, – kalbėdamas apie tai, kaip rinkosi produktus prekybai pasakojo D.Juškevičius. Pasak jo, šiandien montuotojai vertina vokiškus vamzdžius už tai, kad kartą juos sumontavus, prie atlikto darbo jau niekada nebereikia sugrįžti:

 

„Vamzdžių jungties principas toks, kad nėra papildomų smulkių detalių, guminių tarpinių, sandarinimo juostų. Vamzdžiai sujungiami greitai, tiksliai ir  svarbiausia – patikimai. Jie niekada nebepraleidžia vandens, jų nebereikia papildomai sandarinti, prisukti, priveržti. Montuotojai praktiškai įsitikino, kad dirbdami su šiais vamzdžiais jie ir darbą atlieka greičiau, ir nebegaišta laiko, kai kartais tenka taisyti klaidas. Dabar, kai santechniko darbas vertinamas brangiai, visi supranta, kad laikas – pinigai”. TECE atstovai pastebi, kad darbas su šiais vamzdžiais nereikalauja iš santechniko papildomų kvalifikacijų. Jam, skirtingai nei dirbant su metaliniais ar kitais plastikiniais vamzdžiais, nereikia išmanyti metalų suvirinimo, plastiko klijavimo ar kitų dalykų.

 

"Kompanijos inžinieriai sukūrė jungtį, kurios kokybė visiškai nebepriklauso nuo žmogaus gebėjimų. Kitaip tariant, žmogiškosios klaidos faktorius visiškai eliminuotas. Be to, jei atsirastų poreikis, jungtį galima išmontuoti ir jos detales vėl panaudoti klojant ar perdarant vamzdyną”, – pasakojo TECE atstovas Regimantas Mikučionis.

 

Galutiniam vartotojui, kuris gers vandenį iš taip sujungto vamzdyno, svarbu tai, kad jungtis yra higieniška. Kai nėra tarpinių, vanduo neturi kur užsistovėti, jame nesiveisia bakterijos. Vienos pavojingiausių žmogaus sveikatai – legionelės. Vandens garai su jomis sukelia mirtiną kvėpavimo takų ligą – legioneliozę.

 

Vamzdžiai yra jungiami stumdomų movų pagalba. Pasižiūrėkite: