Šiuolaikinis elektros instaliavimo standartas bei išmanaus namo sistemų valdymas

https://alropa.lt +370 6 40 84444 Architektų g. 164-95, LT-04203 Vilnius Įmonės kodas: 122236011 Įmonės PVM kodas: LT222360113
https://alropa.lt +370 6 40 84444 Architektų g. 164-95, LT-04203 Vilnius
Smart home grenton panel

Dar visai neseniai išmanusis namas buvo siejamas su tolimos ateities vizijomis, aprašomomis mokslinės fantastikos knygose bei filmuose.

Naujausi tyrimai rodo, kad daugiau kaip 70 % investuotojų ne tik žino apie šių sprendimų egzistavimą, bet ir yra pasirengę integruoti Smart Home sistemas savo nekilnojamuose objektuose.

Rinkoje siūloma daugybė tarpusavyje nesuderinamų sprendimų.

Nejaugi, norint sukurti išmanaus namo sistemą, mes busime priversti naudotis vieno gamintojo siūlomais sprendimais? Ne visada toks pasiūlymas yra pilnai sukomplektuotas. Firma Grenton SP. Z O.O. nutarė išspręsti integracijos problemas, kylančias iš įvairių kompanijų siūlomų sisteminių sprendimų naudojimo, bei užtikrinti jų efektyvų centralizuotąjį valdymą. Šiuo kompanijos darbo rezultatu tapo sistema Grenton Smart Home.

Green Smart home valdymas

Daugybė sistemų – vienas valdymas

Šiandien statomose pastatuose jau yra su automatizavimu susiję sprendimai, leidžiantys pasirūpinti gyventojų komfortu bei saugumu. Roletų, šildymo bei ventiliacijos valdikliai siūlomi beveik kiekviename investiciniame projekte. Problema iškyla, kai mes norime efektyviai naudotis šiomis valdymo sistemomis. Kiekvienas gamintojas siūlo savo valdiklius bei aplikacijas, tačiau kiekviena iš jų dirba atskirai ir tik su savo gamintojo prietaisais. Tad būtinybė integruoti bei efektyviai valdyti daugybę skirtingų kompanijų gaminamų prietaisų nulėmė sistemos Smart Home Grenton sukūrimą bei plėtrą.

Smart Home Grenton – pagrindiniai palaikomų sistemų Smart Home tipai

• apšvietimas, tame tarpe ir šviesos spalvų ir intensyvumo nustatymai
• šildymo, klimato kontrolės bei vėdinimo sistemos
• vartai, apsaugos sistemos, telefonspynės
• roletai, žaliuzės, markizės
• PV fotovoltaikos sistemos (saulės kolektoriai).

Grenton Smart Home – papildomų sistemų palaikymas

• audio sistemos
• namų kinas
• baseinas
• sauna
• sodo laistymo sistemos

Grenton Smart Home – rankinis ir automatizuotas valdymas

Sistema gali ne tik įjungti ir išjungti skirtingų gamintojų prietaisus, naudojant vieną valdymo aplikaciją, valdymo skydelį arba tradicinį mygtuką. Ji gali valdyti juos, pritaikant atitinkamus scenarijus pagal individualius norus ir gyventojų poreikius. Tad, išeinant iš namų, vienu paspaudimu galime, pavyzdžiui, išjungti šviesą visame name, nuleisti žaliuzes, įjungti signalizaciją arba sumažinti temperatūrą mums nebūnant namuose.

Vienas valdymo centras – programa arba Grenton Smart Panel

Naudojant Grenton neprivalome vienu metu turėti kelis radijo valdymo prietaisus (taip vadinamus pilotus), programatorius arba atskiras aplikacijas. Sistema leidžia valdyti visus namų prietaisus kaip lokaliai, taip ir per nuotolį, naudojant vieną mobiliąją programėlę (aplikaciją). Be to, leidžia pakeisti standartinius namuose įmontuojamus valdymo prietaisus vienu Grenton Smart Panel valdymo prietaisu.

Grenton Smart Home sistemos įdiegimas – projektinis bendradarbiavimas

Tinkamam sistemos Smart Home darbui būtina teisingai atlikti elektros instaliavimo darbus bei tiksliai parinkti valdymo prietaisus. Grenton rekomenduoja kreiptis į kompaniją, atliekant montavimo darbus, ir bendradarbiavimą su sistemos Grenton Smart Home atstovu ar autorizuotu atstovu dar pradiniame investavimo etape.

Tai leis tinkamai nustatyti darbų apimtis ir projektinių darbų koordinavimą. Grenton gali pasiūlyti ir parengti instrukcijas, būtinas tinkamam elektros instaliacijos darbų atlikimui.