Rankinio bagažo reikalavimai ir išmatavimai pagal oro linijas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Kalbant apie lagamino paruošimą, daugelis keliautojų linkę nepastebėti rankinio bagažo. Dėl šios priežasties rankinio bagažo lagaminai ir jų dydis daugeliui turistų dažnai yra viena iš registravimosi sunkumų priežasčių. Tiesą sakant, oro vežėjai taiko specialias bagažo taisykles, kad užtikrintų keleivių saugumą.

Keliaujantiems pirmą kartą arba kai norite atsivežti reikalingų prekių, bet nesate tikri, ar jie bus patvirtinti lėktuve, oro linijų bendrovių apribojimai rankiniam bagažui yra naudinga informacija. Jei įsigijote lėktuvo bilietus, rankinį ir registruotą bagažą turite paruošti pagal kiekvienos aviakompanijos bagažo reikalavimus. Žemiau pateikta informacija apie bagažo gabenimo matmenis padės lengvai ir be jokių problemų praeiti pro oro uosto registracijos vartus.

Kas yra rankinio bagažo dydis?

Paketas ar lagaminas su daiktais, kuriuos leidžiama vežtis į lėktuvą, yra žinomas kaip rankinis bagažas. Priklausomai nuo aviakompanijos bus skirtingi rankinio bagažo dydžiai, svoris ir kiti reikalavimai, kuriuos reikėtų nustatyti prieš kelionę. Skrydžio metu keleiviams leidžiamas ribotas rankinio bagažo skaičius, taip pat vertybės ir poreikiai. Antsvoris sukels daugybę išlaidų ir sutrikdys jūsų kelionę.

Pagal tarptautinius standartus oro linijų bendrovių rankinis bagažas paprastai neturi viršyti 7 kilogramų.

Kodėl turi keliauti su bagažu?

Kai kelionės tampa vis dažnesnės, paskutinis dalykas, dėl kurio kiekvienas keliautojas nori susirūpinti prieš vykdamas į oro uostą, yra krepšio nešimasis ar kuprinės nešimas. Kadangi rankinio bagažo dydis ir svoris daugumoje skrydžių yra griežtai reguliuojami. Taigi, prieš rinkdamiesi lagaminą ar rankinį bagažą, kuriame susidėsite visus būtiniausius daiktus, turėsite išsiaiškinti, kiek truks jūsų atostogos, kokia veikla užsiimsite, kokiu sezonu lankysitės ir pan.

Neštis bagažą yra geriausias sprendimas minimalizmą ir kompaktiškumą mėgstantiems asmenims, jei jūsų atostogos trunka tik kelias dienas. Dėl mažo dydžio rankinį bagažą lengva neštis ant peties ir manevruoti. Galite keliauti lengvai, nereikės vežtis didelio bagažo ir galėsite patogiai judėti lėktuve.

Jei turite tik rankinį bagažą, už registruotą bagažą turėsite sumokėti tik minimalias išlaidas. Tačiau prieš rinkdamiesi rankinį bagažą, būtinai išnagrinėkite faktus apie kiekvieną aviakompaniją, taip pat rankinio bagažo svorį, dydį ir kiekį.