Privalumai, lemiantys elektrinių vandens šildytuvų populiarumą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Elektrinis vandens šildytuvas yra tas prietaisas, kuris nepasižymi, kaip itin reiklus priežiūrai įrenginys. Žinoma, jis turėtų būti reguliariai išvalomas pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas, tačiau su šia užduotimi boilerio priežiūros „ritualai“ ir baigiasi. Paprasta vandens šildytuvo priežiūra yra didelis privalumas, tačiau tikrai ne vienintelis: elektrinis vandens šildytuvas, kaip įrenginys, yra gausiai „apdovanotas“ privalumais, su kuriais trumpai ir supažindinsime.

Nedideli reikalavimai elektrinių vandens šildytuvų įrengimui

Elektrinį vandens šildytuvą įrengti iš tiesų yra labai paprasta. Šis įrenginys nėra „įnoringas“, kalbant ir apie patalpų specifiką, ir apie reikalavimus elektros tinklo instaliacijos galingumui. Kitaip tariant, elektrinis vandens šildytuvas gali būti įrengiamas praktiškai bet kokioje patalpoje, įskaitant ir tas, kurios nepasižymi itin galinga elektros tinklo instaliacija.

Elektrinis vandens šildytuvas efektyviai „dirba“ net ir esant mažam slėgiui

Ieškant patikimo vandens šildytuvo, žmonėms labai dažnai kyla klausimas, koks boileris tinkamiausias, kai slėgio rodikliai yra pakankamai nedideli. Pasak ekspertų, būtent elektrinis vandens šildytuvas yra tas prietaisas, kuris kuo puikiausiai veikia net esant mažam slėgiui.

Elektrinis vandens šildytuvas – prietaisas, pasižymintis nepriekaištinga šilumos izoliacija

Puiki šilumos izoliacija yra labai svarbus kriterijus, renkantis vandens šildytuvus. Būtent nuo šilumos izoliacijos, esančios prietaise, priklauso energijos nuostolių dydis. Termiškai apsaugotas elektrinio vandens šildytuvo, tokio kaip, pavyzdžiui, Ariston BLU1 R 80 (75 l), vandens rezervuaras užtikrina, kad šiluma neišeitų į išorę, todėl energijos nuostoliai per parą siekią vos 1,22 kWh. Pažymėtina, kad puikia šilumos izoliacija pasižyminčių didesnės talpos elektrinių vandens šildytuvų, kurių talpa svyruoja nuo 200 l iki 500 l, energijos nuostoliai irgi nėra dideli ir siekia apie 2–3 kWh per parą.

Elektrinis vandens šildytuvas – ilgaamžis įrenginys

Aukščiausios kokybės storas plienas, apsauga nuo korozijos, kurią suteikia magnio anodas, ir kt. aukštos kokybės medžiagos, naudojamos, gaminant elektrinius boilerius, užtikrina, kad vandens šildytuvas be jokių papildomų investicijų tarnautų ilgai, būtų tvirtas ir patikimas „pagalbininkas“ namuose, užtikrinantis nepertraukiamą karšto vandens tiekimą bei komfortiškas gyvenimo sąlygas visai šeimai.