Populiariausi butai: viršutiniuose aukštuose su geru vaizdu

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Daugelis turbūt atsimena, kad butai viršutiniame aukšte būdavo tai, į ką žiūrėti reikėjo labai atsargiai. Senos statybos namuose viršutinis aukštas reiškė, kad bute greičiausiai bus ne tik šalta, bet ir drėgna. Tačiau laikai pasikeitė – dabar butai viršutiniuose aukštuose yra tie, iš kurių atsiveria geriausias vaizdas. Nieko keisto, kad kaip tik tokie butai skelbimų portale Aruodas.lt per keletą paskutinių savaičių buvo vieni populiariausių.

4 kambarių butas su vaizdu į Verkių slėnį

 

Bene kiekvienas sostinės gyventojas žino vieną romantiškiausių Vilniaus vietų – apžvalgos aikštelę šalia Verkių dvaro. Ji retai kada būna tuščia, nes patrauklumu atsiveriantį vaizdą nukonkuruoti sunku. Sunku varžytis ir su 40 kvadratinių metrų dydžio terasa, priklausančia Trinapolio gatvėje esančiam butui – iš jos vaizdas į slėnį atsiveria kiekvieną rytą.

Šis keturių kambarių butas 11-ame aukšte labiausiai patiks šeimoms su vaikais: tiek dėl trijų miegamųjų kambarių, dėl didžiulio uždaro kiemo, įrengto laisvalaikio pramogoms, pramogų pilno kiemo, tiek ir dėl „Ozo“ bei „Akropolio“ prekybos centrų šalimais. Butas parduodamas įrengtas – su visais baldais ir buitine technike, o terasoje pardavėjai apdairiai paliko ir grilį. Be to, į kainą įskaičiuota ir vieta požeminėje aikštelėje.

 

Skelbimą rasite paspaudę šią nuorodą.

 

 

Apartamentai Naujamiestyje su 120 m2 terasa

 

Naujamiestyje galime rasti pačių įvairiausių nestandartinių būstų, tačiau antro tokio kaip šis trijų kambarių butas turbūt nėra niekur. Neužtenka vien pasakyti, kad interjeras yra modernus ir originalus. Toks dizainas gali konkuruoti su meno galerija, nes kiekvieną detalę – tiek neįprastą virtuvės salą, tiek lubų išlenkimus ar net garų surinktuvą – galima aptarinėti atskirai. Kaip rašoma skelbime, buto dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš dailininkės A. Kišonaitės kūrybos. Tačiau viena geriausių šio buto dalių – milžiniška, net 120 m2 ploto terasa, priklausanti tik šiam viršutiniame namo aukšte įsikūrusiam butui.

 

Kadangi namas yra naujos statybos (2014 m.), jame galite tikėtis visų naujos statybos namo privalumų: kodinė spyna, uždaras kiemas, požeminis parkingas, budintis sargas, vaizdo kameros, signalizacija ir t.t. Namas yra Naujamiestyje, Mindaugo gatvėje, tad pagrindinės Vilniaus vietos ir Senamiestis pasiekiami per kelias minutes.

 

Daugiau nuotraukų matysite, paspaudę šią nuorodą.

 

Du kambariai naujos statybos name Pilaitėje

 

Žinoma, ne visi nori gyventi itin arti centro, tačiau svarbu, kad reikalui esant jį būtų nesunku pasiekti. Gyvenant Pilaitėje tai jau ne problema – Vakarinio aplinkkelio dėka miesto centrą galima pasiekti per 10 min. Tad jei mėgstate ramią aplinką ir dailią panoramą pro langą, šis dviejų kambarių butas Vydūno gatvėje jums turėtų patikti. Butas yra šiltas bei ekonomiškas, o langai orientuoti Pietvakarių ir Vakarų kryptimis. Šviesus interjeras, visi reikalingi baldai ir buitinė technika bei individualiai reguliuojamos šildomos grindys. Ko dar gali reikėti?

 

Daugiau informacijos apie butą rasite paspaudę šią nuorodą.

 

Butas Palangoje su židiniu, jacuzzi vonia ir vaizdu į jūrą

 

Mielesnio širdžiai vaizdo nei į jūrą lietuviui turbūt nėra, todėl nieko keisto, kad šis Palangos Vytenio gatvėje esantis trijų kambarių butas sulaukė daug dėmesio. Namas nėra naujos statybos, tačiau stogas ir sienos – renovuoti, todėl tipinės viršutinio aukšto bėdos butui negresia.

 

Šviesus ir šiltas butas yra kokybiškai įrengtas ir apgalvotai išplanuotas, o baldai gaminti pagal specialų užsakymą. Be to, čia netrūksta ir prabangos elementų, tokių kaip židinys svetainėje, jacuzzi vonia ir kondicionierius. Bet visų svarbiausia – iki jūros tereiks paeiti 600 metrų.

 

Skelbimą rasite čia.