Paroda “SUPERNAMAI 2014” – naujas požiūris į statybą ir dizainą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
„Siemens arenoje“ startavo naujoji išskirtinė statybos ir interjero paroda „SUPERNAMAI 2014“.Pagrindinis balandžio 10 – 13 d. vyksiančios parodos akcentas skirtas būsto renovavimui ir energijos taupymui.

Į įspūdingą daugiau kaip 200 dalyvių subūrusią parodą atvykusius svečius ir lankytojus pasitiko skambūs valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro “Trimitas” garsai. Parodos atidarymo juostą vieningai perkirpo garbingi parodos svečiai: Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, Vilniaus meras Artūras Zuokas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir parodos organizatorius UAB „Super namai“ direktorius Darius Jokubauskas
 

 

Parodoje “SUPERNAMAI 2014” pristatyti ne tik naujausi statybos ir dizaino produktai, bet ir informatyvios ir įdomios konferencijos. Po parodos stogu pirmą kartą suorganizuotos „Energetikos dienos“, kurių metų apsilankiusiems vilniečiams unikali galimybė tiesiogiai pamatyti, kiek šilumos suvartoja jų namas skirtingais šildymo sezonais, palyginti šiuos duomenis su kaimyniniais daugiabučiais ir sužinoti, kaip sumažinti sąskaitas už šildymą. Moderniame ir analogų neturinčiame Vilniaus savivaldybės stende galima savarankiškai interaktyviai savo daugiabučiui įdiegti energiją taupančias priemones ir vizualiai pamatyti, ne tik kaip tokiu atveju keistųsi jo daugiabučio išvaizda, bet kaip kistų vidaus patalpų temperatūra, anglies dvideginio kiekis bei išlaidos šildymui.
 

Parodoje taip pat startavo pasaulyje analogų neturintis ir į Lietuvos rekordų knygą galintis pakliūti krosnininkų šou. Susirinkę vis dar gali išvysti kaip profesionalai vienu metu stato net keturias skirtingų tipų krosnis. Į šį įspūdingą krosnininkų šou įsitraukė daugiau kaip dešimt įmonių, dirbančių židinių ir dūmtraukių srityje. Planuojama, kad pabaigtose ir užkurtose krosnyse paskutinę parodos dieną, sekmadienį, bus iškepta duona, kuria ketinama vaišinti visus norinčius.

 

Atėjusių laukia dar viena staigmena. Modernių namų kūrimo klasteris Monak2 visus kviečia prisijungti prie įdomaus ir neįtikėtino žaidimo – iš lego kaladėlių pastatyti modernų namą, savo energetiniu efektyvumu pralenkiantį net pasyvius namus.
 

„Startas išties puikus, ir parodos atidarymas ir pirmosios dienos parodė, kad susidomėjimas mūsų renginiu milžiniškas. Šiuo metu dar skaičiuojame, gali būti kad pritraukėme rekordinį skaičių lankytojų. Itin patenkintos ir parodoje dalyvaujančios įmonės. Jau pirmos dienos parodė, kad lankytojai čia ateina su labai konkrečiais norais ir susirenka kontaktus tų įmonių, su kuriomis norės bendradarbiauti ir po parodos“, – džiaugiasi parodos organizatorius UAB „Super namai“ direktorius Darius Jokubauskas. – „Jau dabar galiu pasakyti, kad tai ne vienkartinis mūsų projektas. Po tokio nuostabaus starto, tokio milžiniško dėmesio pažadu, kad ši paroda taps tradicine ir tęstine, tikrai vyks ir kitais metais“.
 

Parodoje „SUPERNAMAI 2014“pristatomos naujausios statybos, pastatų renovacijos, būsto įrengimo, aplinkos tvarkymo ir interjero įmonių paslaugos, moderniausios statybų technologijos bei produktai, sudarytos sąlygos naujiems komerciniams ryšiams užmegzti.
 

Pagrindinės ekspozicijų temos: pastatų renovavimas ir statyba; statybinės konstrukcijos ir medžiagos; stogų dangos ir konstrukciniai elementai; termo ir hidroizoliacinės medžiagos bei jų tvirtinimo elementai; išorės ir vidaus apdaila; šildymas ir vėdinimas; atsinaujinančios energetikos įranga; vandentiekio ir nuotekų sistemos, santechnika; elektros instaliacija ir elektrotechninė įranga; apskaitos įranga ir prietaisai; gaisrinės saugos ir kitokios apsaugos sistemos; statybiniai įrankiai ir įrengimai; mediniai pastatai ir gaminiai, interjero įrengimas; vartai, durys, langai; baseinai, saunos, pirtys; aplinkos tvarkymas ir mažosios architektūros elementai; projektavimas ir konsultacijos; kiti statybų produktai ir paslaugos.
 

Pirmoji statybos ir interjero paroda “SUPERNAMAI 2014” vyksta balandžio 10-13 d. Vilniuje, „Siemens arenoje“ ir gretimose lauko aikštelėse (iki pat PPC „Ozas“). Parodą organizuoja statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“. Parodos partneriai – Aplinkos ministerija ir Būsto energijos taupymo agentūra. Oficialus parodos partneris – Vilniaus savivaldybė.

Įėjimas nemokamas.