Novatoriški GEALAN langų ir durų sprendimai, praplečiantys standartų rėmus

Langai – ne tik labai svarbi namo konstrukcijos dalis, bet ir ryškus pastato architektūros akcentas. Svarbu pabrėžti, kad, be būtinų techninių reikalavimų ir kainų, žmonėms kaip niekada svarbus dizainas, spalvų suderinamumas, galimybė pasinaudoti išmaniosiomis valdymo technologijomis.

GEALAN siūlomas gausus spalvų pasirinkimas, į dizainą orientuoti konstrukciniai sprendimai ir išmaniųjų technologijų langams taikymas sujungia aukščiausios kokybės techninius parametrus su estetika. „Mes praplečiame rėmus“, – šiuo savo naujosios kampanijos šūkiu GEALAN pasako, kad gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik modernius profilius langų ir durų rėmams.

Estetikos ir techninių sprendimų derinys

Šiandien, dominuojant minimalizmui ir lakoniškumui, GEALAN architektams ir projektuotojams  gali pasiūlyti į šių dienų architektūros stilių orientuotas profilių plastikiniams langams ir durims sistemas GEALAN-KUBUS® ir GEALAN-LINEAR®.

Lakoniškai griežtas GEALAN-LINEAR® langų dizainas, kampuota forma ir tiesios linijos harmoningai papildo minimalistinį pastato fasadą. Minimalizmas, griežtas linijinis dizainas GEALAN-LINEAR® – tai, ko šiandien ieško statytojai ir architektai. Siaura matoma rėmo ir varčios dalis ne tik gerai atrodo, bet ir užtikrina tai, kad į namus patenka daugiau šviesos. GEALAN-LINEAR® profilių sistema sukurta, atsižvelgiant į aukščiausius šiuolaikinių langų reikalavimus. Turi būti subalansuota kiekviena detalė: nuo sistemos maksimaliai optimalaus apdirbimo iki vizualaus tobulumo ir modernaus universalumo naudojant kasdien. Namų statytojai ar savininkai įvertins modernų dizainą, pagrįstą nuosekliai linijine modernios architektūros projektavimo kalba. Bendrą koncepciją interjere palaiko ir didelė šią nuostatą atitinkančių kampuotų stiklajuosčių pasiūla. Siauras matomas rėmo ir varčios plotis taip pat suteiks daugiau šviesos pastato viduje.

Į dizainą orientuota ir GEALAN-KUBUS® langų sistema taip pat atveria maksimalias dizaino galimybes architektams, kartu ir naujas perspektyvas. GEALAN-KUBUS® profilių sistema unikali ne tik aukštais energiniais parametrais, bet ir išsiskiria vizualinėmis ypatybėmis. Vos 100 mm matoma rėmo dalis ir jame paslėpta varčia leidžia pastatų fasaduose projektuoti faktiškai berėmio stiklo plastikinių langų konstrukcijas. Dėl iš vidaus sutapdintų rėmo ir varčios plokštumų patalpų viduje matoma viena plokštuma, išorėje – tik rėmas, kurį galima iš dalies ar visiškai uždengti šiltinimo ir fasado apdailos medžiaga – tada fasade bus matomas tik stiklas. Tai konstrukcijai suteikia vientisumo.

Simetrijos ir harmonijos pojūtį bei šiuolaikišką vaizdą sukuria vienoda 100 mm dydžio varčios ir rėmo bei statramsčio profilių kombinacija. Visas šis unikalių sistemos ypatumų kompleksas moderniosios architektūros projektuotojams neabejotinai atveria naujų ir netikėtų perspektyvų.

Taupo vietą ir atveria erdvę

GEALAN produktų asortimente yra ir ne mažiau gausi pasiūla šiandien ypač populiarioms stumdomų langų ir durų konstrukcijoms gaminti. Viena iš šiuo metu aktualiausių naujienų – universalus stumdomų langų ir durų konstrukcijų sprendimas GEALAN-SMOOVIO®. Ši konstrukcija tinka ne tik nuosaviems namams, bet ir visuomeninio sektoriaus pastatams, o taip pat ir mažiems daugiabučių namų būstams. Daugelis naujovių paprastai senos statybos renovuojamuose namuose negali būti įgyvendinama dėl technologinių problemų ar būtinos erdvės trūkumo, tačiau GEALAN-SMOOVIO® dėl jos mažo montavimo gylio galima panaudoti ne tik naujuose, bet ir renovuojamuose pastatuose. Išskirtinio sandarumo ir neįtikėtinai lengvai valdoma stumdomų langų ir durų sistema pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Šis konstrukcinis sprendimas leidžia džiaugtis dideliais langais ir siaurais rėmais tuo pačiu metu – būtent to trokšta šiuolaikiniai projektuotojai ir architektai. Tai – geras pasirinkimas, taupant gyvenamosios erdvės plotą. Kaip ir dauguma GEALAN rėmų, taip ir šie turi didžiulį spalvų ir tekstūrų asortimentą.

Išskirtinis spalvotas paviršius

Tobulas spalvų, formų ir medžiagų derinys kuria estetinį pastato vaizdą. Spalvoti langai yra ryškus fasado akcentas, kuris suteikia pastatui išskirtinį vaizdą. GEALAN siūlo ne tik baltus, bet ir spalvotus rėmus langams ir durims, kuriuos gamina inovatyviomis ir jau daugiau nei 40 metų naudojamomis GEALAN-ACRYLCOLOR® technologijomis. Langų profilių spalva išgaunama ne įprastai dažant ar laminuojant paviršių, o gamybos proceso metu suliejant žaliavų sluoksnius. Akrilas sukietina profilį, suteikia didesnį atsparumą atmosferos poveikiui, paviršius nesilupa ir nesibraižo. Savo asortimente GEALAN turi 9 standartines ir daugiau kaip 50 nestandartinių spalvų variantų. Šiuo metu populiariausios yra prie aliuminio ir betono labiausiai derančios pilkos ir jos atspalvių langų profilių spalvos, kurių GEALAN-ACRYLCOLOR® yra ypač didelis pasirinkimas. GEALAN yra vienintelė profilių sistemų tiekėja, siūlanti metalinių atspalvių akrilu dengtus paviršius. Džiaugtis ryškiomis ir sodriomis spalvomis, išgautomis GEALAN-ACRYLCOLOR® technologija, galima dešimtmečiais, nes spalvos beveik visiškai neblunka.

Tinkamai derinant GEALAN-ACRYLCOLOR® paviršius rėmo išorėje ir dekoratyvines plėveles rėmo viduje, sukuriami langai, papildantys ir pabrėžiantys pastato architektūrą ir  interjero dizainą. Dažytą ir natūralią medieną  imituojančios plėvelės „RealWood“ žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį ne tik žiūrint, bet ir liečiant. Taip suteikiama galimybė neriboti fantazijos, derinant langus ir duris tiek su namo fasadu, tiek ir pritaikant langų spalvą interjere. Novatoriškas GEALAN sistemų dizainas atitinka esamus ir būsimus rinkos reikalavimus. Funkcionalumas, modernus dizainas, universalumas ir efektyvumas – tai įmonės GEALAN savo produkcijai keliami reikalavimai, kuriant ir tobulinant plastikinių langų ir durų sistemas.

Langų ir durų iš GEALAN profilių gamintojus rasite čia>>