Neapsigaukite rinkdamiesi nuotekų valymo įrenginį – nuo lapkričio keičiasi tvarka

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vos prasidėjus pavasariui, žmonės ima įsirenginėti nuotekų valymo įrenginius. Jau vienuolika metų nuotekų valymo srityje dirbančios „LZT Group“ įmonės „Vandenvala” rinkodaros vadovė Gabrielė Aleknavičiūtė-Martinez žmones įspėja labai atsakingai rinktis tinkamą nuotekų valymo įrenginį, nes netinkamai pasirinkus, mokėti gali tekti dvigubai.

Įrenginiai privalo valyti fosforo ir azoto junginius

„Skamba žiauriai, bet tai – tiesa. Jeigu jūsų įrenginiai valo tik organinę taršą, bet nevalo fosforo ir azoto junginių, iki 2030 metų savo įrenginį turėsite pakeisti kitu, valančiu juos. Siekiant sumažinti šalies vandenų taršą – tiek vidaus, tiek Baltijos jūros – nuo lapkričio 1-osios įsigalioja griežtesni nuotekų valymo reikalavimai.

 

Jeigu įsirenginėjate naują sistemą, rinkitės tik naujus normatyvus atitinkančius nuotekų valymo įrenginius, kitaip turėsite rimtų finansinių pasekmių“, – ragina UAB „Vandenvala“ rinkodaros vadovė Gabrielė Aleknavičiūtė-Martinez.

Šiuo metu Lietuvos valymo įrenginių rinkoje esama gamintojų, kurių gaminiai neatitiks nuo lapkričio 1-osios griežtinamų Aplinkos apsaugos ministrerijos reikalavimų. Tie įrenginiai nevalo azoto ir fosforo junginių. „Kas nutinka, kai jie patenka į gruntą? Buitine chemija teršiami mūsų vandenys ir žemė. Juk dalis žmonių vis dar geria šulinių vandenį, o daržoves auginame paviršiniame grunte. Patys save nuodijame, jeigu jau nenorime pripažinti kenkimo gamtai“, – susidariusią situaciją apibendrina pašnekovė.

Anot jos, Aplinkos ministerija rekomenduoja gyventojams, kurie jau įsirengė ar planuoja įsirengti individualius nuotekų valymo įrenginius, atkreipti dėmesį, kad perkamas įrenginys būtų paženklintas CE ženklu ir kad jo gamintojas ar platintojas pateiktų eksploatacinių savybių deklaraciją, patvirtintą gamintojo antspaudu ir parašu.

 

Kuo mažiau rūpesčių klientui

„LZT Group“ įmonė „Vandenvala“ montuoja biologinius valymo įrenginius „August ir KO“, kurie yra eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio šalių. „Galite įsivaizduoti, kokie kokybės reikalavimai keliami šiems valymo įrenginiams. Tai pažangiausias ir paprasčiausias būdas pasirūpinti savo nuotekomis tiek individualių namų, sodybų, sodų savininkų, tiek ir įmonių savinininkams. Mūsų įmonė teikia 10 metų garantiją ne tik įrenginiui, bet ir montavimo darbams. Taisyti savo klaidų niekas nenori, o mes jas taisome. Mūsų prioritetas – kuo mažiau rūpesčių klientui“ – įmonės teikiamas paslaugas pristato moteris.

„Valymo įrenginius sumontuojame per vieną dieną. Serviso specialistai įrenginius išbando ir pajungia. Paaiškina, kaip tinkamai prižiūrėti, į ką atkreipti dėmesį. UAB „Vandenvala“ galite užsisakyti ir įrenginio priežiūros paslaugą, net jeigu biologinį valymo įrenginį pirkote kitoje įmonėje. Užsisakius šią paslaugą, vieną, du ar tris kartus per metus pas jus atvyks mūsų specialistai, pašalins perteklinį dumblą, išplaus įrenginį, patikrins orapūtės darbą, sureguliuos valymo prietaisą ir paliks jį estetiškai atrodantį bei puikiai veikiantį. Mes branginame savo klientų laiką ir galime viskuo pasirūpinti“ – sako rinkodaros vadovė Gabrielė Aleknavičiūtė-Martinez.

 

Nuolatinis technologinis tobulėjimas

„LZT Group“ įmonė „Vandenvala“ dirba visoje Lietuvoje ir užtikrina platų paslaugų spektrą. Šių metų naujovė – skaitmeninis valymo įrenginio valdiklis, kuriuo galite įjungti atostogų režimą net iki 6 mėnesių. Tai ypač paranku aktyviems, daug keliaujantiems klientams. Valdiklis užtikrins, kad jūsų atostogų metu valymo įrenginys veiks tiek, kiek jam reikia palaikyti sklandų valymo procesą, bet nedirbs veltui. Valdikliu galima nustatyti ir intensyvesnį darbo režimą, tarkime, kai namuose vyksta šventė, lankosi daug svečių. Dirbant

įprastu režimu, valymo įrenginio elektros kaštai siekia 2,5 – 3 eurus per mėnesį, tad baimintis papildomų išlaidų, įsirengiant valymo įrenginį, tikrai neverta.

 

„Mūsų įmonėje nemokamą konsultaciją apie įrenginius galite gauti ištisus metus. Patyrę mūsų specialistai patars, kiek būsimam įrenginiui reikės vietos, kur geriausia jį statyti, atsižvelgiant į Statybos įstatymą ir sanitarinius atstumų reikalavimus, koks įrenginys būtų efektyviausias jūsų namų ūkyje. Šiuolaikiniams žmonėms svarbūs ir vizualūs sprendimai. Turime daug inovatyvių sprendimų, kad vaizdas būtų kuo estetiškesnis, o įrenginys užimtų kuo mažiau vietos.

 

Pinigus skaičiuojame visi, tačiau galite nelaukti ir netaupyti visos sumos, reikalingos valymo įrenginiui įsigyti. Siūlome šią paslaugą pirkti išsimokėtinai be pabrangimo ir patogiu valymo įrenginiu džiaugtis jau dabar“ – sako įmonės atstovė Gabrielė Aleknavičiūtė- Martinez.

 

Tinklalapyje www.bnvi.lt galite sužinoti preliminarią jūsų namų ūkiui reikalingo valymo įrenginio kainą. „LZT Group“ UAB „Vandenvala“ taip pat parduoda ir montuoja nuotekų talpas, naftos ir riebalų gaudykles, drenažo bei lietaus nuotekų sistemais.