Naujiena rinkoje: kanapės indų ploviklio sudėtyje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Klausimų apie namų valymą, indų plovimą, langų blizginimą neišvengia nei interviu duodančios scenos žvaigždės, nei draugiškai besišnekančios kaimynės. Vieniems tai neišvengiama rutina, kitiems nuo vaikystės įskiepyto tvarkingumo poreikių patenkinimas, tik retai kam malonus laisvalaikio praleidimo būdas. Kaip palengvinti buities darbus, kad namai kvepėtų švara ir kaip teisingai dozuoti buityje naudojamas priemones, kad jos teiktų maksimalią naudą?

Efektyvu ir sveika – misija įmanoma

Vargu ar galėtume skųstis, kad parduotuvėse trūksta buitinės chemijos priemonių. Klausimas kitas – kaip išsirinkti tinkamiausius valiklius, ploviklius skalbiklius, minkštiklius, kurie ne tik efektyviai valo, bet ir nekelia grėsmės mūsų sveikatai? Pradėkime nuo indų ploviklio – šios priemonės su mūsų rankomis draugauja kiekvieną mielą dieną nuo ryto iki vakaro, o vos įsisukus į virtuvę vaikams, vėl išauga neplautų indų stirta. Rodos, gumines pirštines spėjate nusimauti tik tuomet, kol išgeriate puodelį kavos.

 

O jei gaudote muilo burbulus plikomis rankomis, nenuostabu, kad vakare jų oda tampa panaši į suvytusią bulvę. Belieka viena išeitis – naudoti tokias priemones, kurios tausoja rankų odą ir yra draugiškos aplinkai. Rinkdamiesi buitinę chemiją skaitykite jų sudėtį ir rinkitės tokias priemones, kuriuose yra kuo daugiau natūralių ingredientų. Pasitikėjimą kelia lietuviškos produkcijos „4Corners“ trijų rūšių plovikliai su anglimi ir natūraliu cinamonų aliejumi, su natūraliu citrinžolės ir kanapių aliejumi.

 

Kanapių aliejus šalina toksinus, atstato odos tonusą, elastingumą ir mažina sudirgimus. Tai ypač svarbu naudojant indų ploviklį su kanapių aliejumi. Šios priemonės garantuoja greitą ir, svarbiausią, saugią švarą jūsų virtuvėje. Taip pat intriguoja ploviklis su anglimi, pasirodo, juoda yra švaros spalva. O jeigu dar dvelkia maloniu cinamonų aliejumi, indų plovimas tampa panašus į bandelių kepimą – mielai dalijasi visi šeimos nariai.

Daugiau nėra geriau

Dažnai kyla klausimas – kaip teisingai ir efektyviausiai dozuoti valymo priemonę? Pasak „4Corners“ įmonės technologo Karolio, vienareikšmiško atsakymo nėra, nes dozavimas priklauso nuo daugelio veiksnių: kaip stipriai užterštas paviršius, kiek laiko galime skirti valymui, kiek produkte yra veikliųjų medžiagų. Informaciją, kiek reikia priemonės, kad pasiektumėte pageidaujamą efektą, rasite produkto etiketėje.

 

„Ne visada daugiau reiškia geriau. Jei tai skiedžiamas produktas – ant pakuotės parašytas dozės, kurių rekomenduojama laikytis. Jeigu purškiamas produktas – reikėtų jį tolygiai paskleisti ant paviršiaus ir palikti, kad veikliosios medžiagos atliktų savo darbą“, – pataria technologas. Jeigu paviršius nėra labai užterštas, produktą galima užpurkšti ant kempinėlės ar mikro pluošto šluostės ir ja valyti paviršių. Labai nešvarius paviršius lengviau nuvalysite purkšdami tiesiogiai, leisdami įsigerti ir tik tuomet nuplaudami vandeniu. Atkreipkite dėmesį ir į produkto paskirtį. Universalus valiklis skirtas profilaktiniam valymas.

 

Jei labai nešvarią vonią bandysime valyti su universalia priemone, reikės stipriau trinti, sugaišime daugiau laiko arba sunaudosime daugiau valiklio – o tai nėra ekonomiška. „Chemijos pramonėje taikoma 4-ių dalių apskritimo taisyklė – temperatūra, koncentracija, mechaninis poveikis, laikas. Pasirinkite, ko jums labiausiai reikia. Jei mažinsite vieną dalį, reikia padidinti kitą. Norint greičiau nuvalyti įsisenėjusius nešvarumus reikės arba stipriau trinti, arba naudoti šiltesnį vandenį, arba didinti naudojamos priemonės kiekį“, – pataria Karolis.

 

Valiklių aliejus kaip kvepaluose

 

„Dažniausiai valymo priemonių efektyvumas ir išskirtinumas yra atskleidžiamas pagalbinėmis medžiagomis. Produktų etiketėse jos yra surašomos sudedamųjų dalių eilutės pabaigoje. Pagalbinės arba veikliosios medžiagos suteikia efektyvų valymą, saugo rankas nuo nereikalingo alergijos sukėlimo, padeda apsaugoti paviršius ar audinį ilgesnį laiką“, – sako Karolis. „4Corners“ produktai rinkoje yra išskirtiniai, nes jų veikliosios medžiagos – natūralūs kanapių, citrinžolių, cinamono aliejai ir anglis. Siūlomų švaros promonių spektras platus: valikliai skirti virtuvei, voniai, stiklams, grindims įvairiems paviršiams (universalus), indų plovikliai, taip pat skysti skalbikliai ir minkštikliai. Visi jie efektyvūs ir saugūs sveikatai.

 

Citrinžolės aliejus pasižymi antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu, todėl jūsų vonia ir grindys dvelks ypatinga švara. Dar daugiau – malonus citrinžolių kvapas ramina ir mažina įtampą, todėl namų ruošos darbai tampa streso nekeliančia rutina. Skalbikliai ir minkštikliai drabužiams praturtinti natūraliu kanapių aliejumi. Šiame aliejuje esančios riebiosios rūgštys pasižymi teigiamu poveikiu odai: maitina ir drėkina, apsaugo nuo išsausėjimo. „Įdomu tai, kad „4Corners“ produktuose naudojami tie patys aliejai, kuriuos užsako ir kai kurie pasaulyje gerai žinomi kvepalų gamintojai“, – teigia įmonės technologas Karolis. Taip pat svarbu ir tai, kad visi Pajūryje gaminami „4Corners“ produktai yra biologiškai skaidūs.

 

„Tai reiškia, kad aplinkoje esantys mikroorganizmai geba suskaidyti produktą. Panaudotos valymo priemonės atsiduria kanalizacijoje, kurioje šie mažieji pagalbininkai suskaido buitinę chemiją iki elementariųjų elementų, kurių natūraliai yra mūsų aplinkoje“, – tvirtina Karolis.