Naujiena palengvinsianti kondicionieriaus montavimą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Turbūt daugelis žmonių norėdami įsigyti kondicionierių, susiduria su problema, kai nėra įvertinama montavimo kaina. Prasideda intensyvios paieškos, o neretai užimti montuotojai dėl didelės paklausos, leidžia sau užsikelti aukštesnes kainas. Tinkamai neįsivertinus savo finansinių galimybių gali kilti bėdų, kurios paplonins piniginę pačiu netinkamiausiu metu.

Naujiena palengvinsianti montavimą

Į Lietuva atkeliavo naujiena, kurią galimą inovacija – kondicionieriaus montavimo komplektas „starterkit“. Ji syra skirtas – paruoštam montažui. Šį montavimo priedą galima naudoti kai žinomas trasos ilgis, kai žinoma kur kabės kondicionieriaus vidinė ir išorinė dalis. Žmogus gavęs montavimo komplektą, galės susimontuoti kondicionierių pats. Jam nereikės ypatingų instrumentų, tokių kaip volcuotės, lankstytuvų, todėl turėdamas bent kiek minimalių žinių, žmogus galės pats atlikti montavimo darbus.

Reikės specialisto įsikišimo

Žinoma iki galo darbuotojas negalės paleisti kondicionieriaus, nes sistema nėra užvakumuota. Šį darbą turėtų atlikti kompetentingas specialistas. Kadangi sudėtingiausias darbas kaip sumontuoti kondicionierių, jau bus atliktas, reikės tik specialistui atvažiavus prisijungti vakumavimo agregatą, išvakumuoti sistemą, patikrinti ar teisingai pajungta el. instaliacija ir paleisti oro kondicionierių.

Plačiau apie sistemą ir jos privalumus

Šios sistemos privalumas yra tas, kad kondicionieriaus vamzdis yra neužlaužiamas. Dažnas atvejis kai žmonės atlieka apdailą, apdailos metu vamzdis yra lankstomas ir varis yra užlaužiamas.

Montavimo komplekte esantis plastikinis vamzdis šios bėdos neturi. Jį galima susukti, užlaužti ir bet kokiu atveju vamzdis grįš į savo pradinę būseną, nepakeisdamas freono tekmės eigos. Dažnu atveju atliekant apdailą vamzdeliai tyčia, netyčia užlaužiami, tuomet gali prireikti papildomai lituoti vamzdyną. Taip pat Kondicionieriaus nereikia volcuoti. Tai yra dažna problema kai dėl prasto volcavimo išbėga freonas.

Kas gali atlikti šį montažą?

Šį montažą gali atlikti bet kuris žmogus, bent kažkiek nusimanantis kaip vyksta montavimo darbai. Svarbu prieš montuojant, pasiskaityti tiek „starterkit“, tiek nusipirkto kondicionieriaus instrukcijas, kadangi ten yra svarbiausia informacija, kokiais kampais ir kaip turi būti pajungtas kondicionierius.Šiame dinamiškame pasaulyje pinigai yra svarbus dalykas, žmonės stengiasi taupyti, todėl renkasi atlikti patys tuos darbus, kuriuos geba atlikti. Todėl mūsų tikslas yra supaprastinti montavimą, kad didelę dalį žmogus galėtų pasidaryti pats ir tai jam kainuotų ženkliai mažiau.
Svarbu žinoti…

Prieš paleidžiant visą sistemą, kondicionierių meistras turi įsitikinti ar montažas atliktas teisingai. Įsivertinus ar darbai atlikti teisingai, nusprendžiama ar galima paleisti sistemą, ar reikia atlikti tam tikras korekcijas.

Ir nors tai ir yra perspektyvus, ir naujas dalykas Lietuvoje – pasaulyje ši praktika išplėtota, ir naudojama pakankamai plačiai. UAB „Gedarta“ rūpinasi, jog ši inovacija prigytų Lietuvoje. Kiekvienas klientas nusipelno pasirinkimo ar pačiam susimontuoti kondicionierių, ar vis dėlto palikti darbus tuo užsiimančioms įmonėms.