NAUJIENA LIETUVOJE: ŠVIESTUVAI IŠ “ORIGINAL BTC”

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šviestuvai, kurie buvo įkvėpti Anglijos karališkojo pašto industrializacijos, diktuoja naujausias dizaino tendencijas ir inovacijas. Kokybė, dėmesys detalėms ir patys įdomiausi gamyboje naudojamų medžiagų deriniai – tai tik dalis epitetų, kuriais galima apibūdinti Didžiosios Britanijos apšvietimo sprendimų gamintoją “Original BTC”. Šis išskirtinis prekės ženklas jau pristatomas ir Lietuvos rinkai – vienas didžiausių specializuoto apšvietimo salonų tinklas UAB „Ardena“ tapo oficialiais šių šviestuvų atstovais.

Apie “Original BTC”

“Original BTC” namų apšvietimo prekės ženklas buvo įkurtas P. Bowles 1990 metais Oksforde ir greitai užsitikrino tvirtas pozicijas šviestuvų rinkoje bei išvystė platų eksporto tinklą į visas pasaulio šalis. Nuo pat veiklos pradžios buvo daug dėmesio skiriama ne tik mažmeninei prekybai ir privačių namų kūrėjų poreikių patenkinimui, bet ir viešbučių, restoranų, aviacijos šakoms, jų išskirtiniams reikalavimams.

P. Bowles yra pasakęs: „Mano tiklas – kurti ir gaminti tokius šviestuvus, kurie būtų neatskiriama Jūsų namų dalimi ir paprastai derėtų prie bet kokio interjero bei išlaikytų vertę daugelį metų“. Šiuose paprastuose žodžiuose tarytum liko užfiksuotos svarbiausios kompanijos vertybės, kurios tapo didelio ir galingo šeimos verslo, perduodamo iš kartos į kartą pagrindu.

 

Autentiškos detalės ir stilius

Visų šio gamintojo kolekcijų pagrindas – seno ir naujo sintezė, autentiškų detalių pateikimas naujuose stiliuose, suderintuose su moderniomis linijomis. Šios gamyklos įkūrėjas visada jautė didžiulę aistrą šviestuvų gamyboje naudoti natūralias, neapdirbtas medžiagas ir, pasitelkęs savo neribotą fantaziją ir žinias, jas paversdavo formų ir tekstūrų harmonija.

 

2002 metais buvo atnaujintos gamybos linijos, pradėjus naudoti išskirtinės kokybės kaulinį porcelianą, kuris ženkliai praplėtė šviestuvų asortimentą ir suteikė dar didesnes galimybes. Iš šios unikalios, retai šviestuvų gamybojedėl pakankamai aukštos žaliavų kainos, naudojamos medžiagos, „Original BTC“ gamina ne tik šviestuvų gaubtus, bet ir pagrindus, o tai suteikia dar daugiau savitumo.

 

„Ardena“ apšvietimo salonuose klientams siūlomas daugiau nei 200 šviestuvų gamintojų ir kelių tūkstančių šviesos šaltinių modelių pasirinkimas, tačiau anot projektų vadovės T.Sprainaitės jau po pirmojo susitikimo su „Original BTC“ neliko abejonių, kad šis gamintojas tikrai gali atkreipti ir Lietuvos interjero dizainerių, architektų bei išskirtinumo ieškančių klientų dėmesį.

 

„Titanikui“ gaminti šviestuvai ir Karalienės vardo apdovanojimai

Ar kada būtumėte pagalvoję, kad XX a. amžiaus pradžioje transatlantiniam laivui „Titanikas“ gaminti pradėti gamintišviestuvai galėtų papuošti ir Jūsų namų interjerą? „Original BTC“ 2010 metais įsigijo “Davey Lighting” išskirtinai jūrinio apšvietimo kompaniją, įkurtą 1880 metais, kuri buvo garsiausio pasaulyje laivo apšvietimo sprendimų kūrėja, o drauge su kompanijos vardu buvo perduotos ir šimtametes tradicijas išlaikiusių šviestuvų gamybos teisės.

 

 

Nuo transporto pramonės šis prekės ženklas neatitrūko ir dabar – jų gaminami LED moduliai naudojami didžiųjų kompanijų orlaiviuose. Ypač svarbi žinia būsimiems šių šviestuvų pirkėjams, kad LED šviestuvams gamintojas suteikia net 25 metų garantiją, kuri sukuria nepalaužiamą pasitikėjimo jausmą visa kompanija ir jų puoselėjamu kokybės suvokimu.

 

Šis prekės ženklas yra laimėjęs ne vieną apdovanojimą, bet kaip tikri britai labiausiai didžiuojasi 2015 metais gautu Karalienės apdovanojimu (The Queen’s Awards 2015). Dėl ypač aukštų kokybinių reikalavimų, šio gamintojo šviestuvais savo interjerus puošia pasaulinio lygio žvaigždės, tokios kaip Dž. Kameronas.

 

Šviestuvai – tai funkcionali namų interjero detalė, galinti subtiliai papildyti ir atskleisti sukurto dizaino idėją. Protingai sudėliotas apšvietimas padidina būsto vertę, sukuria skirtingas nuotaikas ir suformuoja zonas be sienų. Dekoratyviniai šviestuvai vis dažniau naudojami lyg meno kūriniai, pabrėžiantys architektūros stilių, įdomiausius projekto užmanymus.

 

„Mes tikime, kad šis naujas gamintojas atras kelią į išrankiausių kūrėjų širdis, kad pramoninio perversmo dvasia puikiai prisišauks netradicinio būsto puoselėtojus, prigis loftų interjeruose, o prabangūs porceliano šviestuvai ras sau vertus namus“ – pasitikėjimą savo nauju partneriu dėsto „Ardena“ atstovė.

 

 

 

Daugiau informacijos: www.ardena.lt