Nauji butai parduodami Kaune

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Naujo buto pirkimas tai yra vienas iš svarbiausių etapų žmogaus gyvenime ir tai tikrai, ne vienas pigiausių pirkinių.

Gerai, jei galite iš karto sumokėti reikiamą sumą, tačiau gali būti ir taip, kad dirbti šiam butui Jums reikės mažiausiai 10 metų. Todėl buto pasirinkimas labai svarbus ir atsakingas veiksmas.

 

Pirmasis klausimas, kuris kyla, tai pasirinkimas tarp naujos statybos buto ir tokio, kuris yra parduodamas antrinėje rinkoje. Taigi kokius privalumus jums gali suteikti naujas butas? Naudingas ir praktiškas sprendimas gali būti įsigyti naują butą Kaune.

 

Pirmasis naujos statybos buto privalumas yra tas, kad jie statomi tinkamoje vietoje, ten kur yra infrastruktūra yra gerai išvystyta. Dabar pakankamai sudėtinga surasti seną butą, kuris yra toje vietoje, kurioje yra patogi infrastruktūra. Todėl išvystyta naujų butų infrastruktūra yra didelis privalumas.

 

Naujiems butams pasirenkami rajonai nustatomi pagal visą miesto perimetrą, o tai reiškia, kad galėsite pasirinkti tokį butą, kuris bus arčiau jūsų darbo. Nauji butai parduodami Kaune turi tokį privalumą, kaip palanki buto kaina.

 

Naujas butas dažniausiai kainuoja pigiau, nei antrinėje rinkoje parduodami butai. Taip pat galima pasakyti, kad naujo buto kainą įtakoja tai kaip arti centro yra butas, kuo butas arčiau tuo jis brangiau kainuoja.

Nauji butai Šilainiuose prieš tai neturėjo jokių šeimininkų, taigi jūs būsite pirmieji, kurie čia gyvena. Be to, vienas iš privalumų tai dokumentų tvarkymas, Jums nereikė surinkti daugybės įvairiausių pažymų ir tvarkyti kitus privalumus, kuriuos reiktų tvarkyti įsigyjant seną butą.

 

Taigi jūs gausite visiškai naują butą, kurio niekas prieš tai nenaudojo ir jame negyveno. Tai reiškia, kad visi langai, elektros, šildymo sistema, vamzdžiai bus nauji ir jų nereikės remontuoti. Ketvirtas privalumas, kurį jums gali suteikti nauji butai tai pasirinktas buto išplanavimas. Jei jūs nuspręsite įsigyti butą statybų etape, tokiu atveju jūs galėsite pasirinkti, kokio išplanavimo savo naujame būste norite.

 

Dar vienas neginčijamas privalumas yra tas, kad šalia naujų statinių yra labai daug automobilių parkavimui skirtų vietų, kuriose užteks vietos visiems gyventojų automobiliams. Taip pat šalia yra įrengtos aikštelės, kuriose galės žaisti vaikai. Be to, šalia jūsų namų bus parduotuvės, vaistinės, vaikų darželis, ligoninė ir mokyklos, viską ko jums reikia. Dažniausiai tokius butus perka jauni žmonės, kurių pajamas yra stabilios ir kurie gali sau leisti įsigyti naują būstą.

Nauji butai parduodami Kaune, tai jūsų unikali galimybė įsigyti šiuolaikišką butą, kuris turi tinkamą infrastruktūrą. Aplinka šalia namų yra tiesiog ideali, jūs galėsite kvėpuoti švariu oru, bei galėsite pailsėti jaukioje aplinkoje.

 

Patogus būsto išplanavimas priklauso nuo jūsų gyvenamojo būsto stiliaus ir savininko gyvenimo būdo. Kai įsigysite naują butą Kaune jūs turėsite šiuolaikiškus namus, kurie bus skirti poroms arba šeimoms su vaikais.

 

Butas bus labai patogus, turės pakankamai laisvos vietos, bei patogų išplanavimą. Parduodami butai Kaune turi pagerintą išplanavimą, turi gerą hidro izoliaciją, tvarkingą santechniką, sienos čia yra storos, atitinkamai jūsų kambariuose bus šilta ir tylu.

 

Šiais laikais egzistuojantis būstas yra ženkliai patobulintas, kadangi turi visiškai kitokį išplanavimą, nei seni butai.