NAUJAS ŠVIESTUVŲ -ŽALIUZIŲ IR ELEKTROTECHNIKOS SALONAS KLAIPĖDOJE

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Gegužės 8 dieną, pačiame „Dizaino savaitės“ įkarštyje Namų ir Idėjų centre „NIC“ Klaipėdoje duris atvėrė vienas didžiausių Vakarų Lietuvoje „Ardena“ apšvietimo, žaliuzių ir elektrotechnikos salonas. Tai vieta, kokios labai trūko pajūrio kraštui, nes būtent šiame namams skirtame centre klientai galės surasti to, ko labiausiai stigo, įsirengiant ir puoselėjant savo namus. 

„Jau seniai norėjome atsinaujinti ir parodyti šiuolaikišką UAB „Ardena“ veidą klaipėdiečiams. Esame vieni iš apšvietimo, žaliuzių ir elektrotechnikos pardavimų lyderių Lietuvoje, tad siekėme, kad ir salonas, kuriame mes pasitinkame klientus būtų modernus, prekės patogiai išdėstytos, atnaujinta ekspozicija, o personalas – gebantis atsakyti į visus kylančius klausimus. Esame pasiruošę išgirsti ir įsiklausyti į besikeičiančius naujakurių, dizainerių, architektų poreikius bei nuolat pasiūlyti aktualių naujienų.“ – apie naują saloną pasakoja Klaipėdos padalinio vadovas Tomas Kairys.

Namų ir Idėjų centrą UAB „Ardena“ savo salonui pasirinko neatsitiktinai: buvimas arčiau kliento, gebėjimas pasiūlyti viską vienoje vietoje, namams skirtų daiktų koncentracija mieste yra bendros vertybės, kurias jau eilę metų demonstruoja ši įmonė, o bendradarbiavimas su „NIC“ buvo įvertintas klientų (įmonė jau anksčiau yra atidariusi saloną Šiaulių „NIC“ – aut.past.).

 

Daugeliui atrodo, kad būti šalia panašias paslaugas teikiančių įmonių gali būti rizikinga, tačiau „Ardena“ ilgametė patirtis ir aiškus savo pranašumų žinojimas bei pirkėjui suteikiama laisvė pasirinkti, lyginti, vertinti – išsklaido bet kokias rizikas. „Mes esame daugelio prekių vieninteliai oficialūs atstovai Lietuvoje, tad galime pasiūlyti konkurencingas kainas, realias nuolaidas. Žaliuzių ir roletų gamyba užsiimame jau daugiau kaip 25 metus, o individualių šviestuvų gamyba leidžia įgyvendinti net reikliausių klientų poreikius, perdaryti masinius produktus, juos pritaikant specifinėms erdvėms.” – nenuginčijamus privalumus vardija T. Kairys.

Paklaustas, kuo šis salonas išsiskiria iš kitų “Ardena” salonų, padalinio vadovas džiaugiasi, kad šiame salone ypač daug dėmesio skiriama lauko sprendimams – bus siekiama palaikyti kuo didesnę lauko šviestuvų ekspoziciją, pristatyti moderniausius Europoje terasinių roletų ir stoginių sprendimus, daug dėmesio skiriama klasikinėms šviestuvų kolekcijoms, kurios ypač mėgstamos pajūrio rezidencijose.

 

Be abejonės, šis salonas išsiskiria ir savo interjero sprendimais: vyrauja šilti medžio tonai, ypač populiarios šiuolaikiniuose interjeruose pilkos spalvos gamos, bus siekama, kad šioje erdvėje klientai galėtų jaukiai įsitaisyti ir neskubėdami išsirinkti pačius patraukliausius sprendimus savo namams. “Šių metų šviestuvų naujienomis ekspozicija pildoma kiekvieną dieną, todėl kviečiame klientus užsukti dar ir dar sykį, o nesuradus tinkamiausio šviestuvo, sėdame drauge prie katalogų ir ieškome išskirtinių gaminių. Mes esame tie, kurie galime išspręsti visas situacijas ir pasiūlyti ypač platų pasirinkimų asortimentą.” – apie darbo principus pasakoja Tomas Kairys.

NAUJAS “ARDENA” SALONAS – tai dar daugiau išskirtinių galimybių Jūsų namams ir biurui. Suraskite tai, ko seniai ieškojote. Pasinaudokite atidarymo nuolaidomis:

• 25 % nuolaida šioms langų uždangoms:
o visiems roletams ir roletams „Diena – naktis“. Pasiūlymas galioja visiems audiniams ir mechanizmams. Netaikoma tik montavimo ir pristatymo darbams. Akcija galioja iki 2018.05.31.
o visoms aliumininėms horizontalioms žaliuzėms ir termožaliuzėms „Collect&Reflect”. Pasiūlymas galioja visų pločių, spalvų žaliuzėms. Nuolaida netaikoma montavimo ir pristatymo darbams. Akcija galioja iki 2018.05.31.
• „Reccagni“ šviestuvams 40 % nuolaida. Klasika nepavaldi laikui ir madai. Šio stiliaus šviestuvai ypač žavingai atrodo kaip estetiška detalė šalia modernių linijų arba sukuria išpuoselėtą užbaigtumą klasikiniame interjere. Gražūs, prabangūs ir tinkami tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms.“ReccagniAngelo“ – tai lyg angelo bučinys, pripildantis Jūsų namus.šviesos ir harmonijos. Taikoma iki 2018 m. gegužės 31 d. tik naujame salone Klaipėdoje, prekybos centre „NIC“.
• 15 % visiems akcijos ženklu nepažymėtiems šviestuvams! Šis pasiūlymas bus taikomas visiems salone esantiems šviestuvams be nuolaidos ir naujiems užsakymams iš katalogų. Ieškote šviestuvo – dabar tikrai metas užsukti pas mus. Nuolaidos nesumuojamos.

Naująjį salona surasite:

Namų ir idėjų centre „NIC“, “ARDENA” SALONAS, 1 AUKŠTAS

Minijos g. 42, Klaipėda 91197 NIC Centras