Lietuvos verslininkams – išskirtinis Danijos Princo dėmesys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Lietuvoje viešintis Jo Karališkoji Prakilnybė Danijos Kronprincas Frederikas susitikime su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite teigė, kad vizito Lietuvoje metu daugiausia dėmesio bus skiriama kultūrai, ekonominiam bendradarbiavimui ir verslo ryšiams tarp abiejų valstybių stiprinti.

Tad nenuostabu, kad po vizito pas šalies prezidentę bei susitikimo su danų verslo atstovais Danijos ambasadoje – Princas Frederikas išvyko aplankyti Lietuvos verslininkų.

Neeilinio vizito metu Jo Karališkoji Prakilnybė susitiko su vienos iš pirmųjų verslo santykius su Danija užmezgusios įmonės „Beola“ vadovu Nagliu Nasvyčiu. Simbolinį veiklos 20-metį švenčianti įmonė savo veiklą pradėjo danų kompanijos „Bang & Olufsen“ atstovavimu Lietuvoje, kurios pavadinimas pirmiausia siejamas su aukščiausios kokybės garso ir vaizdo technika.

Princas Frederikas sveikindamas įmonės atstovus nestokojo geros nuotaikos ir teigė, jog jam malonu, kad vienas labiausiai vertinamų Danijos gamintojų, jau 20 metų taip puikiai atstovaujamas bei pristatomas Lietuvoje.

Kompanijos „Beola“ vadovas N. Nasvytis džiaugėsi Princo Frederiko vizitu bei įteikė jam simbolinę dovaną – Baltijos jūros akmenėlį, inkrustuotą sidabriniu jūriniu mazgu, kuris simbolizuoja tvirtą jungtį ir draugystę. „Man malonu, jog mūsų įmonės veikla, ilgas ir nuoseklus darbas yra įvertinti, ypač turint omenyje, jog esame viena iš kelių įmonių, kurią Lietuvoje aplankė Princas Frederikas. Kai pradėjome veiklą, aukščiausios kokybės gaminių segmente buvo visiškas štilis, todėl galima sakyti buvome pirmieji lietuviško verslo, tačiau daniško prekės ženklo „Bang & Olufsen“ ambasadoriai Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad mums pavyko“, – teigė bendrovės „Beola“ vadovas.

Šiandien ši įmonė atstovauja ir kitus puikiai žinomus Danijos kompanijų prekių ženklus, tokius kaip „Eva Solo“, „Frost“ ir kt., kurie visame pasaulyje ypač vertinami už aukštą gaminių kokybę, funkcionalumą, puikų dizainą ir originalumą.

Apie UAB „Beola“:

Įmonė įkurta 1993 metais ir savo veiklą pradėjo garsiosios danų kompanijos „Bang & Olufsen“ atstovavimu Lietuvoje bei iki šiol yra seniausia šio prekės ženklo atstovė Rytų ir Cenrinėje Rytų Europoje. Suradusi rinką kokybiškai garso ir vaizdo technikai, „Beola“ išplėtė savo veiklą. Šiuo metu esamiems ir būsimiems klientams kompanija gali pasiūlyti pasaulinį pripažinimą pelniusių Vokietijos, Austrijos, Skandinavijos ir Italijos gamintojų baldų ir interjerų aksesuarų.

„Creditinfo Lietuva“ jau daugelį metų „Beolą“ įtraukia į stipriausių Lietuvos įmonių sąrašą.

Apie Bang & Olufsen:

„Bang & Olufsen” yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės vaizdo ir garso technikos gamintojų. Bendrovę įkūrė danų inžinieriai Peteris Bangas ir Svenas Olufsenas, 1925 m. ėmęsi radijo imtuvų gamybos. Šiandien bendrovė klientams siūlo aukščiausios klasės televizorius, muzikinius centrus, garso įrangą automobiliams ir jachtoms, vaizdo ir garso techniką viešbučiams, namų kino sistemas ir kt. Daugiau nei 85 metus sėkmingai dirbančios bendrovės stiprybės – puikus gaminių dizainas, funkcionalumas ir aukštosios technologijos.