Lazdynėliuose plečiamas dar vienas daugiabučių kvartalas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Viename žaliausių sostinės mikrorajonų – Lazdynėliuose – ir toliau atgyja kadaise buvusi apleista teritorija. Šiuo metu joje, šalia Bukčių miško ir Neries vingio, vystomas A klasės mažaaukščių daugiabučių projektas „Lazdynėlių vingis“, kuris netrukus pasipildys beveik 140 būstų.

Mažiau nei per metus bus įrengtas 3-iasis ir 4-asis „Lazdynėlių vingio“ etapai: gyventojams bus pasiūlyti 2 ir 3 kambarių butai, kurių plotas siekia nuo 39 iki 69 kv. m.

 

Kartu bus įrengti 65 sandėliukai, 80 požeminio parkavimo vietų, 6 komercinės patalpos. Projekto „Lazdynėlių vingis“ vystytojo „Homa“ vykdančioji direktorė Jurgita Kveselaitė sako, kad didžiausias projekto privalumas yra žalios apylinkės ir visiška ramybė – tai, kas šiuo metu visuomenėje yra paklausiausia.

 

„Šis projektas įkurtas gamtos apsuptyje, nuostabioje vietoje ir dabar žmonės čia turi galimybę kurti savo namus. Per butų langus žmonės galės matyti mišką atveriančius vaizdus, naudotis vieno naujausių ir žaliausių sostinės mikrorajonų – Lazdynėlių – privalumais. Namuose jautiesi it atostogaudamas kurorte, tačiau išėjęs randi visą miesto infrastruktūrą ir puikų susisekimą su bet kuriuo sostinės kampeliu“, – sako J. Kveselaitė.

 

Jos teigimu, visas projektas yra skirtas tiems, kurie namuose mėgsta ilsėtis – gyvenvietėje bus kuriama itin daug poilsiui skirtų erdvių ir zonų. Nuo relaksacijos zonos su hamakais, skaitymo kampelių, jogos pievelės iki sporto erdvių, vaikų žaidimų aikštelės su batutais, netgi – šunų dresūros aikštelės. Visos šios zonos arba, pagal poreikį, ir kitokios yra planuojamos kartu su naujakuriais – žmonėmis, kurie jau yra įsigiję arba ketina įsigyti butus „Lazdynėlių vingyje“.

Akcentas – didžiulės terasos ir balkonai

 

Be to, naujų etapų projekto butuose bus įrengti ir kur kas didesni nei įprasta balkonai ir terasos. Jų plotas sieks iki 22 kv. m, juos turės kiekvieno buto šeimininkai.

 

„Kuriant projektą tokiame kraštovaizdyje, didesni balkonai ir terasos yra būtini. Kiekvienų namų balkonas bus tarsi langas į gamtą, kuri šalia projekto yra kvapą gniaužianti. Be to, mes orientuojamės į tuos, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę ir pasimėgauti ramybe ir tyla. Todėl projekte bus nemažai šiuos principus realizuojančių sprendinių“, – sako J. Kveselaitė. Pavyzdžiui, vidinį kiemą planuojama kurti visiškai ramų: jame nebus vykdomas joks automobilių eismas, – rengiamos tik poilsio erdvės. Todėl tiems, kurių butų langų orientacija bus būtent į kiemą, dėl triukšmo baimintis nereikės. 

 

Pasiteisinę ilgaamžiai sprendimai

 

Šiuo metu pirmi du projekto „Lazdynėlių vingis“ etapai jau pastatyti: pirmojo butai sėkmingai išparduoti, o antrajame iš 80 butų likę vos 5. „Tokie rezultatai atskleidžia, kad vystyti projektą gamtos apsuptyje buvo pasiteisinusi ambicija. Butų paklausa nuo pat projekto vystymo pradžios buvo didelė, tikimės, kad ji išliks ir šiuose etapuose.

 

Tiesa, reiktų pabrėžti, kad vien graži aplinka ir projekto vieta – nėra sėkmės garantas. Mūsų projektuose naudojamos ir ilgaamžiškos statybinės medžiagos, pavyzdžiui, skalūno plytelių apdaila fasaduose, kurios užtikrina kokybę ir patvarumą“, – sako vystytojo „Homa“ vadovė. 3-iojo ir 4-ojo etapo privalumais ji įvardija ir A energinę klasę, rekuperacinę vėdinimo sistemą, medžio profilio langų rėmus ir t. t.

 

Planuojama darbų pabaiga – 2020 m. III ketv. Vystytojas „Homa“ šiems projekto etapams planuoja skirti 5,6 mln. Eur (be PVM) investicijų.