Kontrastų Lietuva: prabangiausi ir keisčiausi tautiečių namai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Neretai sakoma, kad yra dvi Lietuvos: inteligentų ir varguolių. Daug kam šis pasakymas nepatinka, tačiau lietuvių pajamų, mentaliteto ir grožio pajautimas tikrai skiriasi. 

„Facebooko“ vartotojų sukurtas puslapis „Kolūkinis barokas“ suteikia progą pamatyti keisčiausiai atrodančius namus, o nekilnojamojo turto brokeriai – po pavydą keliančią prabangą.

 

„Socialinė iniciatyva, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į unikaliausius mūsų miestų architektūrinius ir urbanistinius darinius“, – taip puslapį pristato „Kolūkinio baroko“ kūrėjai. Čia nestokojama sarkazmo ir ironijos, tačiau namai, patekę į minėtą puslapį, tikrai verti dėmesio. Visgi lietuviai tikrai yra originalūs ir kūrybingi.

Puslapyje talpinami apgriuvę, kreivi ir šleivi pastatai, labai kontrastingi namai, dažniausiai itin dideli, neekonomiški, su įvairiausiomis netikėtomis detalėmis pastatai.

Tokius didžiulius, kelių šimtų kvadratinių metrų namus dažniausiai lietuviai mėgo statyti tik atgavus nepriklausomybę. Pasak nekilnojamojo turto ekspertų, dabar tautiečiai renkasi ekonomiškus ir mažesnės kvadratūros namus. Kita dalis Lietuvos gyvena kitaip. Visiškai kitaip. Vieni prabangiausių namų sostinėje yra Laurų kvartale.

 

Šie namai dvelkia skoninga prabanga, interjeras yra erdvus, bet neperkrautas. Vyrauja didelės lovos, sienų spalvos dažniausiai būna šviesios. Šalia namų gali telkšnoti baseinėlis, augti medžiai ar krūmai. Tokie namai tik ir traukia įeiti vidun ir įsitaisyti kuo patogiau.

Paganykit akis ir jūs – galima pasisemti įkvėpimo.