Kokia įranga virtuvėje jus džiugins kasdien?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Žmonės didžiąją dalį savo gyvenimo laiko praleidžia miegodami ir dirbdami. Vis dėlto namuose ne tik miegame, bet ir leidžiame laiką su artimaisiais, atsipalaiduojame, gaminame maistą. Darbo dienomis vidutinis šių laikų žmogus gamindamas maistą virtuvėje praleidžia tik apie valandą laiko. 

Savaitgaliais – tik šiek tiek daugiau. Nuolat skubėdami turėtume nepamiršti, kad kokybiška ir subalansuota mityba tiesiogiai daro įtaką mūsų gyvenimo kokybei, o kad leisti laiką virtuvėje būtų maloniau, pasirūpinkite įranga, kuri pravers kasdien ir gaminimą pavers smagiu procesu.

Kavos aparatas

Joks kavos mylėtojas turbūt negalėtų įsivaizduoti savo namų virtuvės be kokybiško kavos aparato. Jeigu jo dar neturite – suskubkite ištaisyti šią klaidą. Kiekvieną rytą daugelis iš mūsų dieną pradeda būtent nuo puodelio kavos, tad kodėl nesusikūrus kasdienio kavos gėrimo ritualo namuose? Kavos nauda, vartojant ją saikingai, jau žinoma plačiai – šis gėrimas suteikia energijos ir žvalumo, padeda susikaupti ir reikiamus darbus atlikti greičiau, mažina Parkinsono ligos riziką. Be to, investavę į geros kokybės aparatą ilgainiui sutaupysite pinigų, nes gamintis skanią kavą namuose bus pigiau nei pirkti ją kasdien kavinėje pakeliui į darbą. Šie aparatai tikrai verti jūsų dėmesio.

Duonos skrudintuvas

Šiais laikais, kai vis labiau populiarėja mityba be angliavandenių ir keto dietos, rekomendacija virtuvėje turėti duonos skrudintuvą gali atrodyti keista, bet jeigu duonos gaminius vis tiek valgote, geriau juos skrudinkite – skrudinta duona turi daug daugiau naudingų savybių nei įprasta duonos riekė. Pirmiausia, skrudindami duoną sumažinsite joje riebalų kiekį ir glikeminį indeksą, kuris daro įtaką cukraus lygio jūsų kraujyje šokinėjimui. Tokiu būdu iš duonos gaunama energija bus daug didesnė. Ne paslaptis, kad cukrinius diabetu sergantiems žmonėms būtina rimtai kontroliuoti cukraus lygį kraujyje, bet dėl savo savybių skrudinta duona tinka net ir tiems, kas gyvena su šia liga.

Vakuumavimo aparatas

Apie šio aparato egzistavimą ir naudojimą galbūt nesusimąstoma kiekvieną dieną, tačiau jis virtuvėje gali būti labai pravartus. Didžiausias vakuumavimo privalumas – maistas išlieka šviežias daug ilgiau, nes oro trūkumas užkerta kelią bakterijų, pelėsių ir grybelių augimui. Jeigu šaldytuve esančio maisto nespėjate suvartoti – vakuumuokite. Taip nereikės jo išmesti. Kitas vakuuminio sandarinimo privalumas – jį galima naudoti maisto marinavimui. Į mėsą arba žuvį įdėję papildomų prieskonių ir žolelių ją užvakuumuokite, o vėliau bet kada galėsite mėgautis greitai paruošiamu naminiu maistu, kurio marinato sudėtis yra aiški. Puiki idėja aparatą naudoti ir vasarą – norint išsaugoti šviežias uogas, kuriomis galėsite mėgautis ir žiemą.

Elektrinis trintuvas

Šis paprastas naudoti ir patogus prietaisas gali padėti jums žymiai lengviau pakeisti savo gyvenimo būdą, tiksliau – su juo sveikai maitintis bus daug paprasčiau. Elektrinis trintuvas – labai plačiai naudojamas prietaisas. Su juo galite pasigaminti tiek vaisių kokteilį ar šviežias vaisių sultis pusryčiams, tiek ir trintą sriubą vakarienei. Pagrindinis jo privalumas – gaminant maistą tokių būdu išsaugoma jo maistinė vertė. Tiesą sakant, trintos daržovės yra netgi sveikiau nei žalios, nes trintuvas susmulkina jų ląstelių struktūrą, taip organizmas lengviau pasisavina visas naudingas medžiagas. Kokybišku trintuvu galima susmulkinti beveik visų rūšių vaisius ir daržoves, taip pat ir riešutus. Tai puiki proga namuose gamintis augalinį pieną, apie kurio naudą girdima vis daugiau ir daugiau.

Suši gaminimo aparatas

Šį prietaisą tikriausiai panaudosite ne kasdien, bet kai prireiks – sutaupysite daug laiko ir energijos. Jeigu mėgstate Azijos virtuvę, tikriausiai yra tekę namuose nors kartą bandyti pagaminti suši. Kiekvienas, kas yra bandęs tai daryti, gali patvirtinti, kad viduryje proceso jau norisi užsisakyti suši iš artimiausio restorano. Į jūros dublius gražiai suvynioti ryžius ir visus kitus priedus ne taip jau ir paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Čia į pagalbą ir gali ateiti suši gaminimo aparatas. Su juo ryžius susuksite tvarkingai, estetiškai ir nereikės labai ilgai vargti, o namuose gamintų suši išvaizda nenusileis ir azijietiško restorano maistui.

Spragėsių gaminimo aparatas

Nors, žinoma, tai nėra pirmo būtinumo prietaisas virtuvėje, bet spragėsių gaminimo aparatas į namus gali atnešti tikrai daug džiaugsmo ir laimės. Ypač tiems, kurie turi vaikų. Šiais laikais jau galima pamiršti mikrobangų krosnelėse arba keptuvėse spragintus kukurūzus – į madą atėjo vintažinio dizaino aparatai, su kuriais, įbėrę norimą kiekį kukurūzų, lengvai paruošite spragėsius. Tokie aparatai gali tapti nepakeičiamu atributu draugų susibūrimuose ar šeimos šventėse, vaikų gimtadieniuose. Be to, nebūtina laukti ypatingų progų – filmo seansą, kuris leis pasijausti tarsi sėdėtumėte kino teatre, galima surengti ir vakare po ilgos darbo dienos.

Nors virtuvėse šiandien praleidžiame nedaug laiko, sparčiai tobulėjanti buitinė technika ir smulkioji elektronika padeda mums tą brangų laiką dar labiau taupyti – parduotuvėse galima rasti ne tik elektrinių trintuvų ar išmanių kepimo krosnelių, bet ir tešlos minkymo aparatų ar specialių avokado pjaustyklių. Belieka tik mokėti išsirinkti iš tokios įvairovės ir gausybės prekių, kad buvimas virtuvėje teiktų džiaugsmą.