Ko reikia norint turėti šiuolaikišką vonios kambarį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šiais laikais, viskas kas supa žmogų yra orientuota į tai, kad sukurti jam kuo daugiau patogumo ir komforto. Tai liečia baldus, kuriais apstatome kambarius, buitinę techniką be kurios praktiškai nebeįsivaizduojame savo gyvenimo ir kitos detalės, leidžiančios pajausti 21 amžiaus progresą. O jis yra jaučiamas praktiškai visur, neišimti ir vonios kambarys, kuris nežiūrint į tai jog pirmiausiai tarnauja tam, kad galėtume pasirūpinti savo higiena, visgi taip pat gali būti šiuolaikišku ir atitikti dabartį. 

Visgi tam kad atsakyti į klausimą ko reikia „šiuolaikiško“ vonios kambario sukūrimui, pirmiausią reikėtų suprasti, kas slepiasi po šią sąvoka. Ar moderni dušo kabina su masažo funkcijomis, garais ir radijo imtuvu reiškia, kad sanitarinis mazgas iš karto tampa moderniu? O gal į tai nurodo išmanus apšvietimas ar šildomos grindys?

 

Vieno universalaus atsakymo nėra ir tai yra geria, nes tokiu būdu skirtingi žmonės savaip gali pasiekti vonios kambario atitikimą „šiuolaikiško“ statuso.

Daugelis dizaino ir interjero specialistų sutinka, kad mūsų laikais vonios kambarys turi būti maksimaliai patogus. Tai turėtų būti vieta, kurioje norėtųsi praleisti kuo daugiau laiko ir kelianti tik teigiamas emocijas. Ne veltui naujai statomose namuose ši erdvė užima gerokai daugiau vietos, nei tai buvo taip vadinamose „senos statybos“ daugiabučiuose.

 

Ką jau kalbėti apie nuosavų namų šeimininkus, kurie turi galimybę paversti šią erdvę į tikrą poilsio ir atsipalaidavimo oazę. Šiuolaikiškumo vonios kambariui neabejotinai suteikia technologiniai sprendimai, tokie kaip zoninis apšvietimas, modernūs šviestuvai, pritaikyti tokioms patalpoms, šildomos grindys.

Apdailos medžiagos, primenančios natūralias: akmens masės plytelės, stiklas sujungti su elementais iš metalo, kuriuos sukuria nerūdijančio plieno gyvatukas, maišytuvas ir dušo komplektas, o taip pat baldų detalės taip pat gali sukurti ganėtinai šiuolaikišką vaizdą.

 

Reikalavimai santechnikai su laiku taip pat keičiasi. Dabar ji turėtų būti ne tik graži ir patogi, bet ir suteikti šeimininkams galimybę taupyti. Ekonomiškumo tema iš esmės yra labai svarbi šiuolaikiškame gyvenime, tad jei yra galimybė šias idėjas perkelti į vonios kambarį, tai kodėl to nepadarius?