Kaip sukurti jaukų miegamojo interjerą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Noras susikurti šiltą ir jaukią erdvę, kurioje būtų galima pasislėpti, yra labai instinktyvus – miegamasis yra mūsų didžiausia šventovė. Jaukumo pojūtį gali sukelti ne tik regos, bet ir lytėjimo, net uoslės pojūtis. Taip pat labai svarbu sluoksniuoti, nes jaukiame miegamajame derinami elementai suteikia intymumo ir jaukumo pojūtį.

Kaip padaryti miegamą jaukų?

Pagalvokite apie spalvą, tekstūrą, medžiagas, baldus ir apšvietimą, kad sukurtumėte šildantį prieglobstį. Visi šie veiksniai prisideda prie atmosferos kūrimo, todėl norint sukurti sėkmingą kambario dizainą, svarbiausia atsižvelgti į kiekvieną iš jų.

 • Patobulinkite kambarį naudodami sprendimus sienoms už lovos
  Jei norite, kad kambarys būtų charakteringas, sieną už lovos galite nudažyti kita spalva arba sukurti ypatingą geometriją, kuri paveiktų aplinką. Dar vienas naujoviškas sprendimas, padedantis suteikti charakterio mūsų aplinkai, yra tapetai. Užtenka pasirinkti raminantį raštą, kad miegamasis įgautų visiškai naują jaukią išvaizdą.
 • Pasirinkite stilių arba spalvą pagal jausmus
  Naudingas patarimas – pradėti nuo spalvų paletės pasirinkimo, kad sukurtumėte atpalaiduojančią ir jaukią atmosferą. Tuomet tekstūros, audiniai ir dekoracijos, derinamos prie norimų tonų, sukuria jaukų miegamojo dekorą.
 • Baldų pasirinkimas
  Atsižvelgiant į kambario dydį, būtina proporcingai išdėstyti baldus, tokius kaip lova, spintos ir naktiniai staliukai, kruopščiai apgalvojant priemones, kad būtų galima lengvai praeiti. Paprastai reikia atsižvelgti į tai, kad praėjimas turi būti ne mažesnis kaip 70 cm.
 • Apšvietimas
  Kad interjeras būtų šviesus, labai svarbu mūsų psichofizinei savijautai. Patarimas dėl miegamajame esančių LED šviestuvų spalvos – naudoti šiltus tonus, puikiai tinkančius tokiai aplinkai, nepamirštant galimybės didinti ir mažinti intensyvumą reguliatoriaus dėka. Naudodamiesi šia maža gudrybe, galime pasirinkti stipresnę šviesą veiklai, kuriai reikia daugiau apšvietimo, arba prislopintą efektą atsipalaidavimo akimirkoms.
 • Užuolaidos ir audiniai
  Užuolaidos ir audiniai padeda sukurti intymią ir atpalaiduojančią atmosferą, tačiau jie taip pat gali suteikti erdvei savitumo ir charakterio.
 • Lovos ir pagalvių užvalkalų tekstilė
  Tekstilės pasirinkimas atkreipiant dėmesį į audinius ir spalvas yra dar vienas būdas padaryti miegamąjį jaukesnį. Karštu oru jūsų sąjungininkai bus linas ir medvilnė, o žiemą nepraleiskite pro akis vilnos. Nepamirškite pasirinkti spalvų gamą, kuri sukuria vizualinę harmoniją.