Kaip paspartinti būsto atnaujinimo procesą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Namus dažniausiai nusprendžiama atnaujinti kas 5-10 metų. Šiam procesui visuomet svarbu iš anksto pasiruošti, tad nieko keisto, kad kartais taip ir neprisiruošiama imtis tam tikrų veiksmų. Vis dėlto, remonto darbai nebūtinai turi reikalauti labai daug laiko ir milžiniškų išlaidų: jei tam iš anksto pasiruošite ir pasinaudosite pačiais geriausiais pasiūlymais, tikėtina, kad rezultatas pranoks jūsų lūkesčius. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti, ir kaip užtikrinti, kad būsto atnaujinimo procesas būtų kiek įmanoma sklandesnis?

Peržiūrėkite geriausius pasiūlymus

Net ir tuomet, jei dar nepradėjote būsto atnaujinimo darbų, tikrai naudinga pasidomėti šiuo metu galiojančiais ypatingais pasiūlymais. Ikea akcijos pirkėjus visuomet džiugina geriausių kainų gausa, todėl tai jums gali pasufleruoti, kokių darbų vertėtų imtis pirmiausia. Galbūt vertėtų pradėti nuo balkono atnaujinimo, o gal – nuo vonios? Specialūs Ikea pasiūlymai tikrai padės numatyti, kokių darbų vertėtų imtis jau dabar, taigi, galbūt jus aplankys įkvėpimas atnaujinti vieną ar kitą namų zoną.

Įvertinkite, nuo ko vertėtų pradėti

Kartais nusprendžiama imtis tam tikrų būsto atnaujinimo darbų, tačiau… dėl vienų ar kitų priežasčių jie taip ir nepabaigiami. Žinoma, tikrai nesinori, kad namai atrodytų tarsi statybų aikštelė, todėl įvertinkite, kiek laiko turėsite tam tikrų darbų atlikimui, ir ar tikrai pavyks šiuo laikotarpiu pabaigti pradėtus darbus. Natūralu, kad nepabaigti darbai visuomet slegia, todėl čia vertėtų atsiminti Kazio Binkio poemą, kurioje rašoma: „Ką pradėjai – dirbk ir baiki!”

Paskaičiuokite, kiek visa tai kainuos

Kartais atrodo, kad namų atnaujinimas nepareikalaus labai didelių išlaidų, tačiau pradėjus darbus paaiškėja, kad visa tai kainuoja gerokai brangiau nei buvo numatyta. Būtent todėl būsimas išlaidas vertėtų paskaičiuoti dar prieš pradedant darbus: periodiškai atnaujinamas Ikea katalogas leis sužinoti įvairios produkcijos kainas nė neišeinant iš namų, taigi, galėsite įvertinti, kiek jums kainuos ne tik įvairios namų apdailos medžiagos, bet taip pat ir nauji baldai bei interjero detalės.

Palyginkite kainas

Jei siekiate, kad namų atnaujinimas kainuotų kiek įmanoma pigiau, naudinga palyginti įvairios produkcijos kainas skirtingose pardavimo vietose. Pavyzdžiui, jei planuojate pirkti naujus tapetus ar sienų dažus, galite pasidomėti, kokios yra šiuo metu galiojančios Senukai akcijos, o tuomet, jei kiltų dvejonių, ar šio prekybos tinklo pasiūlymai tikrai yra patys palankiausi, galėsite palyginti skirtingų parduotuvių nustatytas kainas (tą galėsite padaryti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje).

Ar visus darbus atliksite savarankiškai?

Kartais dėl laiko stokos įvairius darbus tenka atidėlioti neribotam laikui, tačiau nereikėtų užmiršti, kad išeitis visada yra. Pavyzdžiui, jei planuojate atnaujinti lubas ar pakeisti grindų dangą, galite prašyti arimų žmonių pagalbos, arba tiesiog pasamdyti meistrus. Nors dažnai manoma, kad pastarasis sprendimas reikalauja pernelyg didelių išlaidų, tačiau visada yra palanku palyginti skirtingų meistrų pasiūlymus, ir tai tikrai padės priimti tinkamiausią sprendimą.