Kaip paįvairinti vasarą namuose ir už jų ribų?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Mieli E-DURYS draugai, Štai ir liepa liepužė atėjo, o su ją ir lietūs prasidėjo. Nesidžiaugiame dėl šlapumo, tačiau džiaugiamės dėl gamtos ir dėl to, kad ji atsigauna po tokių karščių ir sausros. Na, o mes norime paįvairinti tiek savo, tiek jūsų kartais lietingas dienas, todėl nusprendėme pasidalinti keliomis idėjomis, kaip galite paįvairinti savo namus ar vaišių stalą.

● Nebijokite įvairovės

Stalo parengimas dažnai prasideda nuo staltiesės ir kartais lyg tyčia taip nutinka, jog staltiesė neatitinka stalo matmenų. Antroji taip pat, todėl kviečiame Jus būti išradingais ir kūrybingais bei uždėti kelias staltieses ant stalo, taip ne tik bus įdomiau, bet ir pakels nuotaiką. Nebijokite skirtingų atspalvių, tiesiog pasakykite, jog tai naujasis mados šauksmas.

● Pagyvinkite indus

Taip jau kartais gyvenime nutinka, jog iš 6 stiklinių komplekto, lieka 5 dėl tam tikros priežasties ir nieko čia blogo. Galite nukreipti dėmesį kitur ir pažaisti su stalo indais, papuošdami juos vaisiais, pvz., arbūzo skiltele ar braške, kelias obuolio skilteles išdėlioti ant lėkštės. Ir gražu, ir sotu, ir laiminga.

 

● Būkite draugiški gamtai

Nepaisant to, kur vyks jūsų vakarėlis, namuose ar lauke, naudokite daugkartinio naudojimo indus. Nepirkite vienkartinių indų, kurie yra plastikiniai, taip pat gėrimų iš plastikinių butelių ir pan. Vietoje to, pasigaminkite gėrimą iš vaisių bei daržovių (agurkas bei mėta puikiai praturtina stalo vandenį). Žinoma, plastiko neišvengsime, tačiau verta pasistengti, nes bus linksma ir gera širdyje.

 

● Pasigaminkite gėrimą patys

Šiek tiek veiksmo prie stalo visuomet įdomiau, tad kodėl svečiams nepasiūlius pasigaminti gėrimo patiems. Dubenėliuose patiekite citrinų, apelsinų, įvairių uogų ir žalumynų, pastatykite šalto vandens ąsotį ir padėkite sulčių spaudyklę – tegu svečiai patys išsispaudžia sulčių ir susimaišo norimo skonio gaivųjį gėrimą. Tai bus tarsi smagus žaidimas.

 

 

Kurkite, bendraukite, rūpinkitės vieni kitais ir aplinka, taip sukursime sau mielą pasaulį.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS