Kai negelbsti prekybos centrai, gelbsti „Fėjos Namai” – nestandartinės patalynės siuvimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Nors atrodytų, jog šiandien kuriant miegamojo interjerą ir miego komfortą mylimais audiniais, raštais ir spalvomis galima rinktis iš milžiniško patalynės komplektų pasirinkimo bet kuriame didesniame prekybos centre, realybė kiek kitokia. 

Puoselėdami savo miego įpročius ir patogumą, dažnas renkasi antklodę ir pagalvę tokius, kurie atitiktų svarbiausius reikalavimus – kad antklodė nebūtų per sunki, per šilta ar per plona, pagalvė – per aukšta ar per žema, per minkšta ar per kieta. Neretai kelionių metu atrasta mėgstama antklodė atkeliauja iš užsienio į Lietuvą, tačiau neįprasto mūsų rinkai dydžio. Lygiai taip pat ir su pagalvėmis, kurią bene sunkiausia išsirinkti idealiai patogią. Vieni renkasi pūkines, kiti šilkines, sintetines, bambukines ar neįprastų matmenų ergonomines pagalves.

Taip į namus sugužėjus skirtingų šalių, skirtingų gamintojų ir pluoštų patalams, rasti tinkamus užvalkalus tampa sudėtinga. "Nestandartinę patalynę pagal žmonių poreikius mes siūlome jau nuo 2012 metų, tačiau tokį platų skirtingų audinių, spalvų ir raštų asortimentą turime tik visai neseniai ir galime maksimaliai patenkinti klientų pageidavimus – išrinkti mylimiausią audinį, priderinti spalvas bei raštus, kad harmoningai atrodytų miegamojo interjere bei atitiktų kokybės reikalavimus", – pasakoja "Fėjos Namai" vadovė Svajūnė Vainauskienė.

 

Nestandartinė patalynė gali būti siuvama iš visos gausybės audinių: pradedant ekonominės klasės drobe, baigiant PREMIUM klasės satinu, perkeliu ar linu. "Visais laikais mūsų praktikoje pats mylimiausias audinys – medvilnės satinas. Jis švelniausias iš visų natūralios medvilnės audinių, malonus prie kūno, žvilgus. Mėgstantys labiau matinius audinius, klientai gali rinktis minkštą, aukštos kokybės perkelį. Tiesa, lietuviai pamažu vis labiau ir labiau įsimyli lino patalynę", – priduria S. Vainauskienė.

 

"Fėjos Namuose" taip pat galima rasti ir siuvamos patalynės mažiesiems išsirenkant patinkančius ir vaiko kambary labiausiai derančius audinius.

 

Visus siuvamos patalynės užvalkalų audinius galima rasti čia.