Išskirtinis objektas išskirtinėje vietoje Valakampiuose

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Valakampiuose naujo šeimininko laukia išskirtinis, klasikinio stiliaus, dviejų aukštų namas. Šviesių spalvų ir medžio fasado apdaila susilieja su ošiančių pušų ramybe ir erdviu 20 arų sklypu.

Brandus miškas ir lauko baseinas

 

Pažvelgus į namo aplinką iš karto pastebimi akivaizdūs šio būsto privalumai. Pirmiausia, jį supa brandus miškas, aplink ošia gaiviai pavasarį kvepiančios pušys. Didelis, 20 arų sklypas išklotas žaliu vejos kilimu, vingiuojančiu tarp medžių kamienų. Arčiau namų pumpurus brandina rododendrai, dekoratyviniai spygliuočiai, aplinka sodriai žalia visus metus.

 

Arti nėra kaimynų, tik iš vienos pusės tolumoje matyti kitas namas. „Dar vienas išskirtinis aspektas – 20 kvadratinių metrų šildomas lauko baseinas. Didelis privalumas, kai baseino teikiamais malonumais gali naudotis ne tik karštomis vasaros dienomis“, – sako nekilnojamojo turto brokeris Darius Ringaitis. 

 

 

Pritaikytas didelei šeimai

Pasak brokerio, šis namas patogiai suplanuotas didesnei šeimai. Pirmame aukšte virtuvė, valgomasis, svetainė, terasa, pirtis, garažas dviem automobiliams. Įžengus į namą pirmiausia į akis krenta aukštos lubos, daug natūralios šviesos patenka pro įstiklintą erkerį. Prie stiklinės sienos jauki poilsio zona, iš kurios gali grožėtis besikeičiančiais gamtos vaizdais visais metų laikais. Antrame aukšte – erdvus tėvų miegamasis, vaikų ir svečių miegamieji.

 

Tėvams skirta atskira zona kartu su dideliu vonios kambariu, drabužine, yra išėjimas į balkoną. Antrame aukšte koridorių ir laiptus apšviečia natūrali šviesa, patenkanti prie įstiklintą stogą. Bendras namo plotas 396 kvadratinių metrų, septyni kambariai, penki miegamieji, keturi sanitariniai mazgai, du balkonai. 

Laukia išskirtinio pirkėjo

 

Dažniausiai namai parduodami tuomet, kai užauga vaikai ir būstas tampa per didelis. „Šiuo atveju taip pat buvę savininkai ieško naujo būsto, nes vaikai išsikėlė gyventi savarankiškai. Namas laukia naujo šeimininko“, – teigia D. Ringaitis.

 

Šis namas skirtas išskirtiniam pirkėjui. Pasak brokerio, būstu domisi ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir užsieniečiai, komercinės įmonės. Namas yra puiki investicija, nes jį galima išnuomoti. Namas Valakampiuose atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus, įrengta rekuperacinė vedinimo sistema, yra oro kondicionieriai. Morališkai nepasenęs ir fasadas, technologiniai bei inžineriniai sprendimai.

 

Interjeras sukurtas iš kokybiškų, natūralių medžiagų. Svarbu ir tai, kad dėl aukštų lubų daug erdvės, kuri sukuria malonią ir atpalaiduojančią atmosferą. Namo vertę padidina ir išskirtinis Valakampių rajonas.

 

Ši vieta Vilniaus mieste vertinama, nes gyventojai mėgaujasi natūralia gamta, ramybe, o miesto centrą gali pasiekti automobiliu vos per 10 minučių. „Žvelgiant į ateities perspektyvą, namo vieta turi išliekamąją vertę“, – teigia D. Ringaitis.

 

Daugiau informacijos apie parduodamą objektą.